" />
USD
3,6780
EURO
4,3430
ALTIN
151,1832

BURHANİYE DE AMATÖR SPOR  HAFTASI KUTLANIYOR

  Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Amatör Spor Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Burhaniye Belediyespor Kız Basketbol Takımı, Çanakkale Ayvacık Ummuhan Hatun Spor Kulübü Kız Basketbol Takımı ile karşılaştı. Belediye Başkan Yardımcısı ve Burhaniye Belediyespor Kulübü Başkanı Cemal Akkılnç ve yönetim kurulu üyeleri ile İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sabri Pekşen’inde izlediği karşılaşma da büyük heyecan […]

BURHANİYE DE AMATÖR SPOR  HAFTASI KUTLANIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Amatör Spor Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Burhaniye Belediyespor Kız Basketbol Takımı, Çanakkale Ayvacık Ummuhan Hatun Spor Kulübü Kız Basketbol Takımı ile karşılaştı. Belediye Başkan Yardımcısı ve Burhaniye Belediyespor Kulübü Başkanı Cemal Akkılnç ve yönetim kurulu üyeleri ile İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sabri Pekşen’inde izlediği karşılaşma da büyük heyecan yaşandı.

Burhaniye de, Amatör Spor Haftası, çeşitli etkinlikleri haftası nedeniyle  Burhaniye Belediyespor Kız Basketbol Takımı, Çanakkale Ayvacık Ummuhan Hatun Kız Basketbol Takımı ile karşılaştı. 58-54 Burhaniyeli kızların galibiyeti ile sonuçlanan karşılaşmada büyük heyecan yaşandı. Karşılaşmayı izleyen, Burhaniye Belediye Spor Kulübü Başkanı Celal Akkılınç ile yönetim kurulu üyeleri ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sabri Pekşen’de sporcuları kutladı. 10-16 Ekim tarihlerinde kutlanan Amatör Spor Haftası’nın devam ettiğini anlatan Müdür Sabri Pekşen, hafta boyunca değişik spor dallarında yarışmaların yapılacağını ve etkinliklerin devam ettiğini anlattı. .

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.