BAŞKAN SAKA’DAN ÖZEL SPORCULARA TEŞEKKÜR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshHEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK ZORUNDADIR – 19 Nisan 2017TURİZM HAFTASI DELİKLİ TAŞA ZİYARET İLE BAŞLADI – 19 Nisan 2017EDREMİT’TE KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİ – 19 Nisan 2017ALTINOLUK’TA HAYIRLI GÜN – 10 Nisan 2017EDREMİT BELEDİYESİ […]

BAŞKAN SAKA’DAN ÖZEL SPORCULARA TEŞEKKÜR

 

Özel Sporcular Federasyonu tarafından 13-15 Ekim tarihinde Antalya’da düzenlenen “Özel Sporcular Bowling Şampiyonası’nda Türkiye birincisi olan Edremit’li Hasan Eroğlu ve Mücahit Gültekin madalyalarını Başkan Saka’ya getirdi. Başkan Saka’da özel sporcuları kutlayıp başarılar diledi.

 

Özel Sporcular Federasyonu tarafından 13-15 Ekim tarihinde Antalya’da düzenlenen “Özel Sporcular Bowling Şampiyonası’nda Türkiye birincisi olan Edremit’li sporcular Hasan Eroğlu ve Mücahit Gültekin öğretmenleri Hikmet Ercan ile birlikte Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret ettiler. Özel Eğitim öğretmei Hikmet Ercan, Edremit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Eğitim Sınıfı olarak 41 ilden gelen 102 spor kulübünden 309 sporcunun yer aldığı şampiyonada Türkiye birincisi olarak şampiyonluğu ilçeye getirdiklerini mutlu olduklarını ifade etti. Özel sporcuları ve öğretmenlerini kutlayan Başkan Saka’da “Elde edilen başarıları ilçemiz için gurur kaynağı oluyor. Ancak özel sporcularımızın başarısı ayrı bir anlam ifade ediyor. Emeği geçen sporcularımızı ve öğretmenlerimizi kutluyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.
sanik haber