" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

 “MERKEZDE NE VARSA KIRSALDA DA OLACAK”

  Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri önceden kırsal mahalleleri parke taşı ile kaplamaya devam ediyor. Tahtakuşlar Mahallesi’nde yapılan çalışmalar tamamlanırken Çamlıbel Mahallesi’ndeki düzenlemelerde bitme aşamasına geldi. Edremit Belediyesi kırsal mahallelere yatırımı sürdürüyor. 2016 yılının bitmesine yakın çalışma programındaki mahallelerin düzenleme ve yenileme çalışmalarıyla birlikte toprak yolların yerini parke taşı kaplanan yollar alıyor. Bu kapsamda […]

 “MERKEZDE NE VARSA KIRSALDA DA OLACAK”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri önceden kırsal mahalleleri parke taşı ile kaplamaya devam ediyor. Tahtakuşlar Mahallesi’nde yapılan çalışmalar tamamlanırken Çamlıbel Mahallesi’ndeki düzenlemelerde bitme aşamasına geldi.

Edremit Belediyesi kırsal mahallelere yatırımı sürdürüyor. 2016 yılının bitmesine yakın çalışma programındaki mahallelerin düzenleme ve yenileme çalışmalarıyla birlikte toprak yolların yerini parke taşı kaplanan yollar alıyor. Bu kapsamda Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatıyla hız verilen çalışmalarla Tahtakuşlar Mahallesi’nde yapılan düzenlemeler tamamlanırken, Çamlıbel Mahallesi’nde çalışmalar bitme aşamasına geldi. Mevcut çalışmaların tamamlanmasının hemen ardından Kavlaklar ve Avcılar Mahallesi’nde gerekli düzenlemeler başlayacak. Kış aylarının çetin geçme olasılığını dikkate alarak hareket ettiklerini belirten Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Köylerde yaşayan vatandaşlarımız hizmet noktasında bir eksiklik hissetmeyecek. Kış aylarından önce sorunsuz yolları ve sokakları oluşturmak için var gücümüzle çalışacağız. Çağdaş ve modern bir kenti el birliğiyle inşa edeceğiz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.