BURHANİYE BELEDİYESİ PARKOMAT İPTALİ İÇİN GİRİŞİMİNDE BULUNACAK MI?

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BURHANİYE BELEDİYESİ PARKOMAT İPTALİ İÇİN GİRİŞİMİNDE BULUNACAK MI?

Geçtiğimiz günlerde Edremit Belediyesinin bazı caddeler parkomat uygulaması için ikinci kez yürütmeyi durdurma kararı aldırmasından sonra gözler Burhaniye Belediyesine çevrildi.
2014 Yılı yerel seçimlerinde hazırlanan seçim bildirgesinde turizmin canlandırılması ve daha çok kişinin Burhaniye ve sahillerimizi görmelerini sağlamak için sahil mahallelerimizden otopark ücreti almayacağız diye belirtilmesine rağmen hala alındığına dikkat çeken vatandaşlar Burhaniye Belediyesinin parkomat konusunda ne yapacağını merak ediyorlar. Edremit Belediyesinin yaptığı girişimler sonra bazı caddelerde parkomat uygulaması ikinci kez mahkeme kararı ile durdurulurken Burhaniye Belediyesinin de benzer bir karara imza atmasını bekleniyor. Burhaniye’de de bazı caddelerde otopark ücreti alınmasına son verilmesini isteyen vatandaşlar bizler zaten evlerimiz yapılırken otopark parasını ödüyoruz. Ancak araçlarımız evimizin önüne çektiğimizde ikinci kez park parası ödemek zorunda kalıyoruz. Konutların yoğun olduğu bölgeler dikkate alınarak otopark uygulamasının sonlandırılmasını istiyoruz dediler.
Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.