" />
USD
3,6741
EURO
4,3284
ALTIN
151,2972

Posta ile Seri ilan Verdiğinize Değdiğini Göreceksiniz

Her gün yüzlerce hatta binlerce insan farklı farklı mecralarda derdine derman aramak üzere ilan vermekte. Fakat ilan verirken de ilan verilen mecranın ve platformun okunurluğu ya da ziyaretçi sayısı oldukça mühim bir konu. Zira acil ilanlarınız için seçilen ilan platformu ne kadar okunan ve ziyaretçi kitlesi çeken bir mecra ise, sizde ilanlarınıza o denli çabuk […]

Posta ile Seri ilan Verdiğinize Değdiğini Göreceksiniz
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Her gün yüzlerce hatta binlerce insan farklı farklı mecralarda derdine derman aramak üzere ilan vermekte. Fakat ilan verirken de ilan verilen mecranın ve platformun okunurluğu ya da ziyaretçi sayısı oldukça mühim bir konu. Zira acil ilanlarınız için seçilen ilan platformu ne kadar okunan ve ziyaretçi kitlesi çeken bir mecra ise, sizde ilanlarınıza o denli çabuk cevap alacaksınız demektir. Ziyaretçi sayısı az olan ilan platformlarında günlerce, haftalarca boşu boşuna kim bilir ne kadar çok bekleyip tükenen ilanlar hedefine ulaşamamaktadır. Oysa posta gazetesi posta seri ilanlar bölümü tek seferde geniş kitlelere ulaşmaktadır.
Sizde tek seferde posta seri ilanlar sayfasına verdiğiniz ilanınız sayesinde kısa sürede aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. İlan konusunda güvenilirlik ve büyük kitlelere ulaşabilme konusu esastır. Şayet ilanınız büyük kitlelere ulaşsın ve çabuk neticelensin isterseniz sizleri de sayfalarımıza bekliyoruz.

Satmak istediğiniz bir gayri menkulünüz mü var, ya da gayri menkul mü arıyorsunuz ? O zaman ziyaret edeceğiniz yer posta seri ilanlar bölümü olacaktır. Bir kayıp ilanında bulunmak istiyorsunuz ama sesinizi duyurmak için mecra mı arıyorsunuz ? O zaman yine sizi sarı sayfalar bölümümüze bekliyoruz. İşveren misiniz, eleman mı arıyorsunuz ya da uzun zamandır kendinize uygun iş arayışı içinde misiniz ? İddia ediyoruz ki en kısa sürede posta gazetesi sarı sayfalar da aradığınızı bulacak ve bu sürate siz bile şaşıracaksınız.

POSTA SERİ İLAN İLETİŞİM

Telefon : 0532 354 6121

http://www.seriilanlarposta.com/

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.