AK PARTİ KARESİ TEŞKİLATININ KIRSAL MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR…

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

AK PARTİ KARESİ TEŞKİLATININ KIRSAL MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR…

AK Parti Karesi İlçe Başkanı Avukat Kemal Aydemir, yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Meclis üyelerinin Karesi İlçesi kırsal mahallerinde yapmış olduğu ziyaretler tüm hızıyla devam ediyor. AK Parti Karesi İlçe Teşkilatı son olarak Karesi İlçesi kırsal mahallerinden Yeroluk,Ortaca ve Kavaklı mahallelerini ziyaret etti.

Yapılan ziyaretlerde AK Parti Karesi İlçe Teşkilatı mensupları kırsal mahallelerde yaşamı sürdüren vatandaşlar ile hasbihal ederken, bir taraftanda şehrin ve ülkenin gündemini değerlendirdiler. Sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyaretlerde vatandaşlar başta İlçe Başkanı  Avukat Kemal Aydemir olmak üzere, belediye meclis üyeleri ve teşkilat üyelerine akıllarına takılan konular hakkında sorular yönettiler. AK Parti Karesi Teşkilatı mensupları da gelen sorulara içtenlikle cevap verdileR.

Talip TEZCAN

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.