" />
USD
3,6840
EURO
4,3272
ALTIN
151,6555

AK PARTİ KARESİ TEŞKİLATININ KIRSAL MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR…

AK Parti Karesi İlçe Başkanı Avukat Kemal Aydemir, yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Meclis üyelerinin Karesi İlçesi kırsal mahallerinde yapmış olduğu ziyaretler tüm hızıyla devam ediyor. AK Parti Karesi İlçe Teşkilatı son olarak Karesi İlçesi kırsal mahallerinden Yeroluk,Ortaca ve Kavaklı mahallelerini ziyaret etti. Yapılan ziyaretlerde AK Parti Karesi İlçe Teşkilatı mensupları kırsal mahallelerde yaşamı sürdüren […]

AK PARTİ KARESİ TEŞKİLATININ KIRSAL MAHALLE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR…
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

AK Parti Karesi İlçe Başkanı Avukat Kemal Aydemir, yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Meclis üyelerinin Karesi İlçesi kırsal mahallerinde yapmış olduğu ziyaretler tüm hızıyla devam ediyor. AK Parti Karesi İlçe Teşkilatı son olarak Karesi İlçesi kırsal mahallerinden Yeroluk,Ortaca ve Kavaklı mahallelerini ziyaret etti.

Yapılan ziyaretlerde AK Parti Karesi İlçe Teşkilatı mensupları kırsal mahallelerde yaşamı sürdüren vatandaşlar ile hasbihal ederken, bir taraftanda şehrin ve ülkenin gündemini değerlendirdiler. Sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyaretlerde vatandaşlar başta İlçe Başkanı  Avukat Kemal Aydemir olmak üzere, belediye meclis üyeleri ve teşkilat üyelerine akıllarına takılan konular hakkında sorular yönettiler. AK Parti Karesi Teşkilatı mensupları da gelen sorulara içtenlikle cevap verdileR.

Talip TEZCAN

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.