" />
USD
3,6848
EURO
4,3283
ALTIN
151,6784

BELEDİYE 2. BAŞKAN YARDIMCISI CEMİL BAHADIR OLDU

Burhaniye’de uzun süredir gündem oluşturan Belediye Başkan Yardımcılığı konusuna Başkan Necdet Uysal yaptığı atama ile son verdi. Burhaniye Belediye Başkan Yardımcılığı için boş bulunan 2. Başkan Yardımcılığına Cemil Bahadır’ı atayan Necdet Uysal, Parti içinde daha önce yapılan Başkan Yardımcılığı seçiminden çıkan İsmail Çancı ve Özer Koyuncu yerine Cemil Bahadır’ı başkan yardımcısı olarak ataması parti içinde […]

BELEDİYE 2. BAŞKAN YARDIMCISI CEMİL BAHADIR OLDU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye’de uzun süredir gündem oluşturan Belediye Başkan Yardımcılığı konusuna Başkan Necdet Uysal yaptığı atama ile son verdi.

Burhaniye Belediye Başkan Yardımcılığı için boş bulunan 2. Başkan Yardımcılığına Cemil Bahadır’ı atayan Necdet Uysal, Parti içinde daha önce yapılan Başkan Yardımcılığı seçiminden çıkan İsmail Çancı ve Özer Koyuncu yerine Cemil Bahadır’ı başkan yardımcısı olarak ataması parti içinde ki dengeleri de bozacağa benziyor. Atama kararını sosyal medyadan öğrendiğin belirten AK Parti İlçe Başkanı Onur Bedir yapılan atamanın parti içinde yapılan istişare toplantılarında gündeme gelmemesini eleştirerek parti hiçe sayılmıştır dedi. Başkan yardımcılığına 17 Ekim Akşam üzeri atanan Büyükşehir ve Burhaniye Belediye Meclis Üyesi Cemil Bahadır 18 Ekim sabahı görevine başladı.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.