CLK ULUDAĞ ELEKTRİK’TEN BALIKESİR VALİLİĞİNE ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

CLK ULUDAĞ ELEKTRİK’TEN BALIKESİR VALİLİĞİNE ZİYARET

CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac; Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti. Balıkesir Bölge Yönetmeni Vahide Yakut ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Bahar Erkan’ın gerçekleştirdiği ziyarette CLK Uludağ Elektrik ile ilgili yatırımlar ve sektöre yönelik konular ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

Görevli elektrik tedarik şirketi olarak Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da Müşteri İşlem Merkezleri(MİM) ile hizmet verdiklerini belirten Aytac; MİM’leri yüzde 50 arttırarak daha yaygın hale getirmeyi hedeflediklerini ve Balıkesir’de 26 olan Müşteri İşlem Merkezlerini 36’ya çıkarmayı planladıklarını ifade etti. Balıkesirspor’a verilen sponsorluk desteğinden de bahseden Aytac; clkuludag.com.tr internet sitesi üzerinden online işlemler bölümünden ve çağrı merkezi aracılığıyla yapılan işlemler; indirimli elektrik, serbest tüketici, avantajlı tarifeler ile ilgili bilgi verdi.

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

Yerel değerlere sahip çıkmaya çalıştıklarını ifade eden CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac; ziyaretin sonunda Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı’ya İznik çinisi kahve fincanı taktim etti.

Mefail BOZDAĞ

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.