EDREMİT’TE PROTOKOL AŞURE DAĞITTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

EDREMİT’TE PROTOKOL AŞURE DAĞITTI

 

Edremit Belediyesi tarafından Muharrem ayının sona ermesi nedeniyle belediye önünde aşure dağıtıldı. Kaymakam Ali Sırmalı, 19. Motorlu Piyade Tugay Komutanı Kurmay Albay Mahmut Altun ve Belediye Başkanı Kamil Saka, kazanların başına geçerek vatandaşlara aşure dağıttı.

 

Edremit Belediyesi tarafından Muharrem ayının sona ermesi nedeniyle geleneksel olarak düzenlenen aşure hayrı, Akçay, Kadıköy, Zeytinli ve Güre Mahallesi’nden sonra Edremit ilçe merkezinde devam etti. Belediye hizmet binası önünde ki aşure hayrına katılan Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, 19. Motorlu Piyade Tugayı ve Garnizon Komutanı Kurmay Albay Mahmut Altun ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da kazanların başına geçerek vatandaşlara aşure ikram etti. Kaymakam Sırmalı, yapılan hayırların kabul olmasını dileyerek emeği geçenlere teşekkür etti. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da geleneksel olarak Edremit ilçe merkezi ve mahallelerinde aşure hayırları yaptıklarını belirterek, “Bugünkü hayrımızı Kaymakamımız ve Garnizon Komutanımızın katılımı ile gerçekleştirdik.  Katılan konuklarımıza ve hayrımıza iştirak eden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Talip TEZCAN

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.