HAVRAN CHP’DE ” SÖRE EĞİTİMİ”

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

HAVRAN CHP’DE ” SÖRE EĞİTİMİ”

 

CHP Havran İlçe Başkanı Naci Savaş ve ekibi çalışmalarını tüm hızla sürdürüyor.

Olası bie seçim için her zaman hazır olmak için çalıştıklarını söyleyen Savaş, bu kapsamda Sandık Çevre Sorumlularımızın eğitimlerine başladıklarını kaydetti. Savaş, açıklamalarını şöyle sürdürdü; “SÖRE (Sandık Çevre Sorumlusu Eğitimi) bugün ilk olarak Havran ilçemizde Sayın İl Eğitim Sekreterimiz Seval Bozkurt ve Eğitmen arkadaşlarımız Dilek Tan Arzu Suat’la ve Havran’ lı partililerimize Sandık çevresi sorumluluğu eğitimi verildi.

Havran CHP İlçe Teşkilatı olarak erken seçim öncesi sandık çevre sorumlularına İlçe Binasında eğitim verdik. Eğitimlere İl Başkanı Ender Biçki, İl Eğitim Sekreteri Seval Bozkurt, Eğitmen Dilek Tan Arzu Suat, Nurullah Barış Almar, Cengiz Özkonuk, Nevzat Kav ve Havranlı Partililer katıldı.

Eğitimlerde Mahalle temsilcileri ile birlikte sandık çevresi ve sorumluların seçmenle kuracakları doğru ve etkin iletişim seçim günü sandıkta elde edeceğimiz başarının anahtarı olacaktır. Bu sözler bizlere Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun öğütleridir. Teşkilat olarak bizlerde harfiyen yerine getireceğiz. Biz Havran CHP olarak yarın seçim olacakmış gibi hazırız. Çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz.”

Ayhan KURT

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.