BURHANİYE BORAZAN SOKAKTA FACİADAN DÖNÜLDÜ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

BURHANİYE BORAZAN SOKAKTA FACİADAN DÖNÜLDÜ

Borazan sokak üzerinde yıllardır kazılı olan temel çukuru her geçen gün daha fazla tehlike yaratmaya başlarken geçtiğimiz gün yolun çökmesi sonucu faciadan dönüldü.

Borazan sokak üzerinde bulunan evinin önüne aracını yanaştırmak isteyen şahıs yolun aniden çökmesi sonucu temel çukuruna düşmekten son anda aracın askıda kalması sonucu kurtuldu. Mahlle sakinleri yıllardır bizler Belediyeye bu temel çukurunda daha fazla önlem alınması için başvuruda bulunduk. Ancak bugüne kadar sadece etrafına tel örgü çekilmekle kaldı. Yol her geçen gün temele doğru kayarak çökmeye devam ediyor. Buradan her gün yüzlerce öğrenci geçiyor. Önümüzdeki günlerde şiddetli yağmurlar başladığında yol tamamen temel çukurunun içine düşecek durumda Burhaniye Belediyesi İmar Müdürlüğünün bu ve buna benzer temel çukurlarında daha fazla önlem almasını istiyoruz dediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.