" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE BORAZAN SOKAKTA FACİADAN DÖNÜLDÜ

Borazan sokak üzerinde yıllardır kazılı olan temel çukuru her geçen gün daha fazla tehlike yaratmaya başlarken geçtiğimiz gün yolun çökmesi sonucu faciadan dönüldü. Borazan sokak üzerinde bulunan evinin önüne aracını yanaştırmak isteyen şahıs yolun aniden çökmesi sonucu temel çukuruna düşmekten son anda aracın askıda kalması sonucu kurtuldu. Mahlle sakinleri yıllardır bizler Belediyeye bu temel çukurunda […]

BURHANİYE BORAZAN SOKAKTA FACİADAN DÖNÜLDÜ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Borazan sokak üzerinde yıllardır kazılı olan temel çukuru her geçen gün daha fazla tehlike yaratmaya başlarken geçtiğimiz gün yolun çökmesi sonucu faciadan dönüldü.

Borazan sokak üzerinde bulunan evinin önüne aracını yanaştırmak isteyen şahıs yolun aniden çökmesi sonucu temel çukuruna düşmekten son anda aracın askıda kalması sonucu kurtuldu. Mahlle sakinleri yıllardır bizler Belediyeye bu temel çukurunda daha fazla önlem alınması için başvuruda bulunduk. Ancak bugüne kadar sadece etrafına tel örgü çekilmekle kaldı. Yol her geçen gün temele doğru kayarak çökmeye devam ediyor. Buradan her gün yüzlerce öğrenci geçiyor. Önümüzdeki günlerde şiddetli yağmurlar başladığında yol tamamen temel çukurunun içine düşecek durumda Burhaniye Belediyesi İmar Müdürlüğünün bu ve buna benzer temel çukurlarında daha fazla önlem almasını istiyoruz dediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.