KANALİZASYON SULARI KOLİ BASİLİ YAYAMAYA DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

KANALİZASYON SULARI KOLİ BASİLİ YAYAMAYA DEVAM EDİYOR

Yeni Devlet Hastanesin ilerisinde Mırmır Mevkiinde patlayan kanalizasyon terfi boruları çevre kirliliği yaratırken çevreyede mikrop yaymaya devam ediyor.

Yaklaşık bir yıldır buradak boruların patlak olduğunu ve borulardan çıkan kanalizasyon atıklarının tarlaları maf ettiğini belirten vatandaşlar Burası için defalarca belediyeye gittik hiçbir sonuç alınmadı. Baski arandı ama heniüz bir çalışma görünmüyor. Burdan çıkan kanalisazyon atıkları karanca deresine gidiyor tabi dereden de dolayısıyla denizize gidiyor. Bu piliklerle Mavi Bayraklarımızı kaybetmenin yanı sıra oluşan çevre kirliliği ve mikroplar dolayısıyla salgın hastalıklar olacak. Burhaniye Beleidyesi bizim değil Baski yapacak diyor. Buradaki kanalizasyon suyu ile sulanan tarlalardan üretilen sebzeler pazarlarda sayılıyor. Halkın sağlığı ile oynanıyor. Buradaki kanalizasyon terfi hattı borularının bir an önce yapılmasını ve çevre bu pislikten ve mikroplardan temizlenmeli. Bir süre daha yapılmasını bekleyeceğiz aksi taktirde çevre bakanlığına sorumluları şikayet edeceğiz dediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.