KANALİZASYON SULARI KOLİ BASİLİ YAYAMAYA DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

KANALİZASYON SULARI KOLİ BASİLİ YAYAMAYA DEVAM EDİYOR

Yeni Devlet Hastanesin ilerisinde Mırmır Mevkiinde patlayan kanalizasyon terfi boruları çevre kirliliği yaratırken çevreyede mikrop yaymaya devam ediyor.

Yaklaşık bir yıldır buradak boruların patlak olduğunu ve borulardan çıkan kanalizasyon atıklarının tarlaları maf ettiğini belirten vatandaşlar Burası için defalarca belediyeye gittik hiçbir sonuç alınmadı. Baski arandı ama heniüz bir çalışma görünmüyor. Burdan çıkan kanalisazyon atıkları karanca deresine gidiyor tabi dereden de dolayısıyla denizize gidiyor. Bu piliklerle Mavi Bayraklarımızı kaybetmenin yanı sıra oluşan çevre kirliliği ve mikroplar dolayısıyla salgın hastalıklar olacak. Burhaniye Beleidyesi bizim değil Baski yapacak diyor. Buradaki kanalizasyon suyu ile sulanan tarlalardan üretilen sebzeler pazarlarda sayılıyor. Halkın sağlığı ile oynanıyor. Buradaki kanalizasyon terfi hattı borularının bir an önce yapılmasını ve çevre bu pislikten ve mikroplardan temizlenmeli. Bir süre daha yapılmasını bekleyeceğiz aksi taktirde çevre bakanlığına sorumluları şikayet edeceğiz dediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.