" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE’DE ÜCRETSİZ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KURSU

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, değişik dalarla çok sayıda kurs açan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nün düzenlediği Üniversiteye Hazırlık Destekleme ve Geliştirme Kursu da ilgi gördü. Hafta içi, günde 4 saat olarak düzenlenen kurslara 63 kişi katılırken, mart ayına kadar devam edeceği açıklandı. Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nün Hacı Fevzi Köylü Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlediği ücretsiz üniversiteye hazırlık […]

BURHANİYE’DE ÜCRETSİZ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK KURSU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, değişik dalarla çok sayıda kurs açan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nün düzenlediği Üniversiteye Hazırlık Destekleme ve Geliştirme Kursu da ilgi gördü. Hafta içi, günde 4 saat olarak düzenlenen kurslara 63 kişi katılırken, mart ayına kadar devam edeceği açıklandı.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nün Hacı Fevzi Köylü Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlediği ücretsiz üniversiteye hazırlık kursu gençlerin umudu oldu. Değişik öğretmenler tarafından günde 4 saat ders gören gençler, sınavlarda başarılı olacaklarına inanırken, kursun düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Kursu ziyaret eden Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Zehra Demirkıran Kılıç, kurs çeşidi ve sayısını artırmak için çalıştıklarını söyledi. Müdür Kılıç, kursun öğretmenliklerini Nursal Uğurtaş, Ahmet Altınsoy, Derya Taşkın, İsmail Aydemir, Müjgan Sümbelli, Esen Münevver Aydemir ve Emre Ergün’ün yaptığını anlattı.  Müdür Zehra Demirkıran Kılıç, kursiyerlere başarı diledi.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.