CENNETAYAĞI MAHALLESİ’NDE YOLLAR YENİLENİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

CENNETAYAĞI MAHALLESİ’NDE YOLLAR YENİLENİYOR

Edremit Belediyesi’nin sürdürdüğü çalışmalar ile ilçenin cadde ve sokakları yenilenerek çağdaş ve modern bir görünüme kavuşturuluyor. Bu çalışmalar kapsamında Cennetayağı Mahallesi’nde ki 762 ve 763 sokaklar yenileniyor.

Edremit Belediyesi tarafından çağdaş ve modern kent hedefi ile yürütülen çalışmalar sırası ile değişik mahallelilerde devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, Edremit’in çeşitli noktalarında yürütülen düzenleme çalışmalara Cennetayağı Mahallesi eklendi. Cennetayağı Mahallesi 762 v e763. Sokaklarda yapılan yol düzenleme çalışmalarıyla, olumsuz hava şartlarında su baskını, taşkın ve çamur gibi sorunlar ortadan kaldırılıyor. Altyapı düzenlemelerinin yanı sıra bordür, kaldırım ve kilitli parke taşının döşenmesiyle üst yapısı da modern bir görünüme kavuşuyor. Çalışmaları sık sık yerinde inceleyen Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka çalışmaların sırası ile her mahallede devam edeceğini belirten belirterek, “Vatandaşlarımız belediyenin hizmetlerini her noktada hissedecek. Sorunları ortadan kaldırıp cadde ve sokakları ile çağda ve modern bir kent için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.