YÖREX’DE ETOYA BÜYÜK İLGİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

YÖREX’DE ETOYA BÜYÜK İLGİ

 

 

Bu yıl ki YÖREX fuarına 4 üyesi ile birlikte katılan Edremit Ticaret Odası standına başta TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere katılımcılar yoğun ilgi gösterdi !!

 

Antalya Ticaret Borsası tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen, “Hediyelik Yöresel ve Geleneksel Ürünleri Fuarı”na ilk defa katılım gösteren Edremit damgasını vurdu. 150 bin ziyaretçinin beklendiği fuara 70 il, 116 Oda ve Borsa, 13 Kalkınma Ajansı ile 200 firma katıldı. Fuarın açılışına katılan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başta olmak üzere katılımcılar, Edremit Körfezi Yeşil Çizik Zeytin standına yoğun ilgi gösterdi. Edremit standına büyük ilgi gösterenlerin başında TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Gazeteci Yavuz Donat ve diğer Oda ve Borsa Başkanları da geldi. Genel Sekreterimiz Recep Akgün ve firma Temsilcilerimiz Hamit İzmirli, Hamdi Herdan, Murat Topçu ,Hüseyin Avre TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Edremit ürünleri hediye etti. Bir süre oda temsilcileri ile sohbet eden TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Edremit yeşil çizik zeytinini de tatmayı ihmal etmedi. Edremit standında sergilenen Edremit körfezinin yeşil çizik zeytini, zeytinyağı ve zeytin sütü çeşitli yöresel ürünler ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Standı gezen konuklara Edremit ürünlerinden hediye edildi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.