" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BEYAZ GEZİ SINDIRGI’DAN GEÇTİ

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin başlattığı Balıkesir bir büyük aile oluyor projesi kapsamında Balıkesir’in ilçeleri düzenlenen Beyaz Gezi programı ile buluşturulmaya devam ediyor. Proje kapsamında Edremit ilçesindeki kafile Sındırgı ilçesi ile buluştu. Sındırgı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonunda Edremit ilçesinden gelen misafirlere ilçenin kültürel değerleri ve ilçe genelinde yapılan hizmetler tanıtıldı. Edremit’li kafile Sındırgı Belediye […]

BEYAZ GEZİ SINDIRGI’DAN GEÇTİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin başlattığı Balıkesir bir büyük aile oluyor projesi kapsamında Balıkesir’in ilçeleri düzenlenen Beyaz Gezi programı ile buluşturulmaya devam ediyor.

Proje kapsamında Edremit ilçesindeki kafile Sındırgı ilçesi ile buluştu. Sındırgı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonunda Edremit ilçesinden gelen misafirlere ilçenin kültürel değerleri ve ilçe genelinde yapılan hizmetler tanıtıldı. Edremit’li kafile Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ı makamında ziyaret etti. Sındırgı’ya ilk kez geldiğini ve ilçeyi çok beğendiklerini belirten heyet, çalışmalardan dolayı başkan Yavaş’a teşekkür ettiler. İlçede gerçekleştirilen yatırımların incelemesi ile başlayan gezi termal yatırımların ziyareti ile son buldu. Başkan Yavaş ilçe ziyareti boyunca heyete eşlik etti.

Laguna Termal otelde düzenlenen yemekte başkan Yavaş heyete ilçeyi tanıtarak, ziyaretleri için teşekkür etti. Başkan Yavaş konuşmasında “ Bu tür organizasyonlar birbirimizi tanımamız ve çevremizi öğrenmemiz adına çok önemli. Bir yeri ancak gezerek öğrenebilirsiniz ve çevrenize o şekilde anlatabilirsiniz. Ben bu hususta beyaz gezi programının önemli ve güzel bir proje olduğunu düşünüyorum. Bu projeyi hayata geçiren Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Edip Uğur’a teşekkür ediyorum. Ziyaretlerinizden dolayı sizlere ayrıca teşekkür ediyorum. Hayat birlikte güzel. Bir olalım, iri olalım, Balıkesir’de, Türkiye’de büyük bir aile olalım. “ dedi.

Edremitli kafileye eşlik eden Edremit AK Parti İlçe Başkanı Metin Örkçü ise heyet adına başkan Yavaş’a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederek, Sındırgı’ya ilk defa geldiğini ve çok güzel bir ortamla karşılaştığını belirtti.

İlçelerin kaynaşmasında büyük rol oynayan beyaz gezi projesini hayata geçiren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a da teşekkür eden heyet Sındırgı’nın güzelliklerini keşfederek ilçeden ayrıldı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.