" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

CİLT UZMANI DOKTOR YÜCEL GÜNER

  Yücel abla. Abla diyorum çünkü gerçek bir abla, insan canlısı, mesleğinin duayeni, mükemmel bir hekim. Yücel ablayla Edremit’te ki mahallemizde (Soğanyemez mahallesi, Orduevi yakını) bekârlığımdan beri tanırım. Evlendim, oğlum oldu onunla ilgili sıkıntılarımda hep ona danıştım. Her zaman yardımcı her zaman çok iyi dostluğumuz oldu.   Birkaç yıl önce yine Edremit’te ki evimizin önünde […]

CİLT UZMANI DOKTOR YÜCEL GÜNER
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Yücel abla. Abla diyorum çünkü gerçek bir abla, insan canlısı, mesleğinin duayeni, mükemmel bir hekim. Yücel ablayla Edremit’te ki mahallemizde (Soğanyemez mahallesi, Orduevi yakını) bekârlığımdan beri tanırım. Evlendim, oğlum oldu onunla ilgili sıkıntılarımda hep ona danıştım. Her zaman yardımcı her zaman çok iyi dostluğumuz oldu.

 

Birkaç yıl önce yine Edremit’te ki evimizin önünde ki meydanlığa bir sabah baktık ucube konmuş. Komşular haber verdi. Gittim, a aa gerçekten ucube! Resimli haberini de yapmıştık gazetemizde hatta. Oraya buraya söylüyoruz ‘’Kaldıramayız’’ diyorlar. O dönem Yücel abla, Lokantacılar Derneği başkanı Aykut DÜRÜST (O doğmadan önce ailesi bizim evimizde oturmuşlar) meclis üyeleri. Onlara söyledim. Ve mesele hemen halledildi ve ucube kalktı.

 

Tekrar çok çok teşekkür ediyorum kendilerine.

 

Şimdi esas konuya gelirsek; çokta açık etmek istemiyorum zülf-i yâre dokunmasın diye. Ama maalesef bazı doktorlarımız mesleklerine gereken önemi göstermiyorlar demek geliyor dilimin ucuna. Yücel ablaya kendimle ilgili bir rahatsızlığımı danışmaya gittim. Bir yanlıştan döndürdü beni. Kendisine minnet duygularımı sunmak istiyorum, sağolsun, var olsun. İyi ki var.

 

 

 

YOLCULARIN DA BELEDİYE OTOBÜSLERİNDEN TALEBİ VAR

 

Geçtiğimiz sayılarımızda Büyükşehir Belediye Otobüsleri kaptan şoförlerinin yolculardan beklentilerini yazmıştık. Köşemizi okuyan okurlarımdan bazı telefonlar aldım. Diyorlar ki; otobüslerimizi duraklardan geçerken biraz yavaşlayarak ve de korna çalarak ses verseler. Misal; minibüsler gibi. Çünkü bazen işaret edemeden araçlar hızla geçip gidiyor. Bu duraklarda yaşlılar ve çocuklar olabiliyor. Bazen tek başında bulunan yaşlı yolcular işaret edememiş oluyor. O nedenle duraklardan hız keserek geçseler? Birde yeni yapılan duraklara otobüslerin toplu tarifesi konsa çok iyi olur diyorlar.

 

Bizden iletmesi. Yerinde talepler değil mi?

 

 

EDREMİT KÖRFEZİ MOTOSİKLET KULÜBÜ (EKMOK) HAYVAN BARINAĞINI ZİYARET ETTİ

 

 

Edremit Körfezi Motosiklet Kulübü üyeleri kulüplerinin sosyal çalışmalarıyla da dikkat çekiyor. Zaman zaman çeşitli yarışmalar ve festivallere katılan, mesleki eğitimler düzenleyen EKMOK, son olarak Burhaniye Hayvan Barınağı’na giderek barınakta ki köpeklere mama götürüp, sevip ilgilendiler. Çeşitli meslek gruplarından doktor, öğretmen, asker, polis, esnaf ve iş adamlarından oluşan EKMOK kulübü başkanı Nuri KESİM; ‘’Kendi işlerimizden artık kalan zamanlarımızda çeşitli etkinlik ve sosyal çalışmalara da katılmaya azami gayret gösteriyoruz. Kulübümüze her geçen gün üye kaydı yaptıranların sayısı artıyor. Üyelerimizin her biri gerçekten çok değerli kişiler. Çarşamba akşamları Edremit Alp Düğün Salonu yanında ki kulüp binamızda toplanıp fikir alışverişinde bulunup yapacaklarımızı ve kararlarımızı alıyoruz. Bazen de ailecek toplanıp güzel anları paylaşıyoruz. Herkesi kulübümüze bekliyoruz, misafirimiz olsunlar’’ diyor.

 

 

 

Hoşça kalın, sağlıkla kalın.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.