" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

AKÇAY’INDA ARITAŞI’NINDA BAŞKANI

  Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Turistik Akçay Mahallesi’nde en yüksekteki Arıtaşı Mahalle’ne kadar ilçenin dört bir yanında hizmeti vatandaşın ayağına götürüyor.   Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, tecrübesi ile Edremit’in yıllardan buyana süregelen sorunları tek tek ortadan kaldırıyor. Büyükşehir yapılaması ile mahalle statüsüne dönüşen köyleri de hizmetle buluşturmaya devam ediyor. Toplam 47 mahallesi ile […]

AKÇAY’INDA ARITAŞI’NINDA BAŞKANI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Turistik Akçay Mahallesi’nde en yüksekteki Arıtaşı Mahalle’ne kadar ilçenin dört bir yanında hizmeti vatandaşın ayağına götürüyor.

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, tecrübesi ile Edremit’in yıllardan buyana süregelen sorunları tek tek ortadan kaldırıyor. Büyükşehir yapılaması ile mahalle statüsüne dönüşen köyleri de hizmetle buluşturmaya devam ediyor. Toplam 47 mahallesi ile birçok ilden daha büyük bir şehre dönüşen Edremit’te merkez kırsal ayrımı yapılmadan turistik, Zeytinli, Güre, Altınoluk ve Akçay Mahallelerinden en uzaktaki Doyran, Ortoba ve Arıtaşı gibi kırsal mahallelerde hizmetle buluşmaya devam ediyor. Kırsal mahallelerde yapılan çalışmalar ile yağmur suyu hatları yapılıp, dere yatakları temizlenirken, parke taş kaplamaları ile üst yapısı modern bir hale getiriliyor. Edremit’i bir bütün olarak değerlendirdiklerini ve merkez kırsal ayrımı yapmadan hizmeti her noktaya ulaştırmak için çalıştıklarını kaydeden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Arıtaşı, Avcılar Mahalleleri’nde ki ekiplerin çalışmalarını yerinde denetleyerek bilgi aldı. Edremit’in yıllardır çözülemeyen sorunlarını ortadan kaldıracak projeleri hayata geçirmeye devam ettiklerini ifade eden Başkan Saka, “Göreve başladığımız günden buyana Edremit’i çağdaş ve modern bir kent haline getirebilmek için durmadan çalışıyoruz. Narlı’dan başlayrak bir ucu, Hacıarslanlar’a, diğer ucu Bostancı’ya dayanan Edremit’te yaşayan her vatandaşımız hizmetin en iyisini hak ediyor. Köyden mahalleye dönüşen kırsal mahallelerimizde ekiplerin çalışması devam ediyor. 2016 yılının sonbahar programında toplam 13 kırsal mahallemizde yol ve çevre düzenlemeleri yapıyoruz. Akçay’da, Altınoluk’ta ne varsa, Arıtaşı’nda, Avclar’da da olacak. Hiçbir ayrım gözetmeden yeni projelerle büyük ve çağdaş Edremit’i yaratma yolunda projelerimiz 2017 yılında da devam edecek” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.