" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BUL BULABİLİRSEN YOLUNU!

Kavşaklara cadde ve sokak girişlerine konan yön levhaları reklam tabelaları arasında kaybolurken yabancıların yön bulması zorlaşıyor. Gömeç’e bağlı Artur tatil sitesi yolu üzerinde bir kavşakta yer alan reklam tabelaları yabancıların yol bulmasını engellerken,  sayıları her geçen gün artmaya devam ediyor. E 87 Karayolu dahil olmak üzere bütün ilçelerde ve tatil siteleri yollarında görülen karmaşık reklam […]

BUL BULABİLİRSEN YOLUNU!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Kavşaklara cadde ve sokak girişlerine konan yön levhaları reklam tabelaları arasında kaybolurken yabancıların yön bulması zorlaşıyor.

Gömeç’e bağlı Artur tatil sitesi yolu üzerinde bir kavşakta yer alan reklam tabelaları yabancıların yol bulmasını engellerken,  sayıları her geçen gün artmaya devam ediyor. E 87 Karayolu dahil olmak üzere bütün ilçelerde ve tatil siteleri yollarında görülen karmaşık reklam tabelaları arasında kaybolan yön levhaları, vatandaşı şaşırtmaya devam ediyor. Belediyelerin koyduğu yön levhalarını kapatacak şekilde konan levhalar görüntü kirliliği yaratırken sürücülerinde yol bulmakta zora sokuyor. Reklam tabelası asılacak yerler için Belediyelerden izin alınması ve zabıtanın gösterdiği yerlere asılması gerektiğinin altını çizen vatandaşlar bu karışıklığa son verilmesini istediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.