" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

 BURHANİYE DE BELEDİYE KIRSALDAKİ ÇOCUKLARI DA SEVİNDİRDİ

  Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, ilçe merkezinde onlarca park yapan belediye, kırsal mahallelerde de çocukları da unutmadı. Her mahallede yapılan parklardaki  oyun guruplarından yararlanan çocuklar Belediye Başkanı Necdet Uysal’a teşekkür etti. Kırsal mahallelerde, vatandaşları kışın çamurundan ve yazın tozundan kurtarmak için sokaklara parke taşı döşeyen belediye,  çocukları da unutmadı. Parklarda oluşturulan oyun gurupları çocuklarla dolup taşıyor. […]

 BURHANİYE DE BELEDİYE KIRSALDAKİ ÇOCUKLARI DA SEVİNDİRDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, ilçe merkezinde onlarca park yapan belediye, kırsal mahallelerde de çocukları da unutmadı. Her mahallede yapılan parklardaki  oyun guruplarından yararlanan çocuklar Belediye Başkanı Necdet Uysal’a teşekkür etti.

Kırsal mahallelerde, vatandaşları kışın çamurundan ve yazın tozundan kurtarmak için sokaklara parke taşı döşeyen belediye,  çocukları da unutmadı. Parklarda oluşturulan oyun gurupları çocuklarla dolup taşıyor. Karadere yukarı mahallede oturan çocuklarda park sevinci yaşadı. Boş zamanlarını parkta geçirdiklerini anlatan İsmail Koç,” Tatillerde burası çocuklarla  dolup taşıyor.  Hep birlikte oynuyoruz.  Mahallemiz şehir gibi oldu. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi. Nesrin Kocaman’da, “ Boş vakitlerimizi burada geçiriyoruz. Bu parka bazen büyüklerde geliyor. Yapanlara teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.