" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

KÖRFEZİN MELEKLERİ DOLU DİZGİN

  Edremit Belediyesi Gürespor Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nin (TKBL) yedinci haftasında sahasında konuk ettiği Edirne Belediyesi Edirnespor’u 77-64 mağlup ederek liderliğini sürdürdü.   Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde (TKBL) Edremit Belediyesi Gürespor fırtınası esmeye devam ediyor. TKBL’de son iki maçında Çankaya Üniversitesi ile Mersin Üniversitesi’ni yenerek iddialı olduğunu gösteren Körfezin Melekleri yedinci hafta mücadelesinde […]

KÖRFEZİN MELEKLERİ DOLU DİZGİN
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediyesi Gürespor Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nin (TKBL) yedinci haftasında sahasında konuk ettiği Edirne Belediyesi Edirnespor’u 77-64 mağlup ederek liderliğini sürdürdü.

 

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde (TKBL) Edremit Belediyesi Gürespor fırtınası esmeye devam ediyor. TKBL’de son iki maçında Çankaya Üniversitesi ile Mersin Üniversitesi’ni yenerek iddialı olduğunu gösteren Körfezin Melekleri yedinci hafta mücadelesinde Edremit’te konuk ettiği Edirne Belediyesi Edirnespor’u 77-64 mağlup ederek liderliğini sürdürdü. Taraftarlarında yoğun ilgi gösterdiği karşılaşmayı Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit Belediyesi Gürespor Kulübü Başkanı Ahmet Çetin ve çok sayıda taraftar izledi.

Zaman zaman zorlandığı maçta kazanarak altıncı galibiyetini elde eden Gürespor’da Nirra Fields 30 sayı, 7 ribaund, 5 asist ile müthiş formunu sürdürürken Burçin Pekşenel 18 sayı, 3 asist ile galibiyetin diğer mimarı oldu. Geçen yıl Edremit Belediyesi Gürespor’da görev yapan Edirnespor Baş Antrenör Derya Rıza Zeren ilk kez eski takımına karşı mücadele etti.

Edremit Belediyesi Gürespor Kulübü Başkanı Ahmet Çetin, bir engeli daha kazasız bir şekilde atlattıklarını belirterek “TKBL’de her takım güçlü ve bir birini yenebilecek durumda. Bugün zaman zaman zorlansak ta kazanmasını bildik. Sporcularımı ve teknik heyetimizi kutluyorum. Galibiyeti bizleri her zaman olduğu gibi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza armağan ediyorum” dedi.

Edremit Belediyesi Gürespor sekizinci haftada 12 Kasım 2016 Cumartesi günü deplasmanda Yalova VİP ile karşılaşacak.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.