" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Snorefiks Çene Kayışı ile Uyku Problemlerine Son!

Birçok insan uyku eylemlerini gerçekleştirdikleri süre zarfında horlamaktadırlar ve bu durum aynı ortamda yatan diğer insanları ve kendisini olumsuz etkileyebilmektedir. Horlama sorunu olan kişiler ne yazık ki uykuya dalma problemi çekmekte ve yine aralıklı olarak uykularından uyanabilmektedirler. Bu yüzden sabah kalktıkları zaman gerçekten halsiz ve baş ağrısına sahip olmaktadırlar. Snorefiks bu sorunu ortadan kaldıran muhteşem […]

Snorefiks Çene Kayışı ile Uyku Problemlerine Son!
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Birçok insan uyku eylemlerini gerçekleştirdikleri süre zarfında horlamaktadırlar ve bu durum aynı ortamda yatan diğer insanları ve kendisini olumsuz etkileyebilmektedir. Horlama sorunu olan kişiler ne yazık ki uykuya dalma problemi çekmekte ve yine aralıklı olarak uykularından uyanabilmektedirler. Bu yüzden sabah kalktıkları zaman gerçekten halsiz ve baş ağrısına sahip olmaktadırlar.

Snorefiks bu sorunu ortadan kaldıran muhteşem bir buluş özelliği tanımaktadır. Uzman kişiler tarafından uzun uğraşlar sonucu tasarımı ve geliştirilmesi tamamlanan bu ürün adeta giyilebilir bir teknolojiyi sunmaktadır. Çene kayışını takan kişiler rahatsızlık vermeden bu ürünü kullanabilmekte ve solunum yollarının açılmasına vesile olan bu ürün ile huzurlu gecelere yelken açabilmektedirler.

Snorefiks Çene Kayışının Yan Etkileri

Snorefiks yan etkileri konusuna göz atacak olursak bu alanda olumsuz bir şey söylemek mümkün olmayacaktır. Çünkü Snorefiks sadece giyilebilir bir horlama engelleyici olmakta ve yapımında kullanılan maddelerin yine kaliteli olmasından dolayı kişiye herhangi bir yan etki yapması söz konusu olmamaktadır.

Çenenin belirli noktalarına yapmış olduğu hafif bir basınç ile solunum yollarının açılmasını sağlayan Snorefiks, bu sayede gerek uyku apnesi sorununa gerekse horlama sorununa kullanıldığı her an kalıcı çözüm sunmaktadır.

Snorefiks Çene Kayışı Kullanıcıları

Gün geçtikçe doktorlar tarafından onay bulması ile daha da yaygın bir hale gelmekte olan Snorefiks çene kayışı, yine birçok ünlü isminde uyku problemlerine bir çözüm yolu sunmuştur.

Usta oyuncu Cemal Döker bu isimlerden bir tanesi olmaktadır. Vermiş olduğu bir röportajda usta oyuncunun horlama sorunu olduğunu ve bu durumdan dolayı eşi ile sürekli sorun yaşadıklarını dile getirmiş. Daha sonra bu Snorefiks horlama önleyici çene kayışı ile karşılaşmış ve doktorunun da onayını alarak kullanmaya başlamış. Kullandığı ilk günden itibaren çok memnun olduğunu da ayrıca röportajında aktarmıştır.

Yine uyku apnesi teşhisi koyulmuş insanlar arasında bulunan ünlü iş adamı Halim Yıldıran da Snorefiks kullanıcıları arasında. Uyku apnesi teşhisi koyulunca oksijen maskesi gibi gece boyunca rahatsız eden bir şey ile uyumak istemeyen iş adamı, Snorefiks ile tanışmış ve doktorunun onayını alarak kullanmaya başladığı ilk günden sonuçlar almaya başlamış.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.