" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE DE ELEKTRİK ŞEBEKESİ YER ALTINA ALINIYOR

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, elektrik şebekesinin yer altına alınması çalışmaları devam ederken, Hürriyet Caddesindeki çalışmalar da tamamlandı. Hürriyet caddesinde elektrik kablolarının yer altına alınması cadde esnaflarını sevindirdi. Burhaniye de, Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından başlatılan şebeke yenileme çalışmaları devam ederken, kablo döşeme çalışmaları tamamlanan caddelerde de yeni şebeke hizmete sokuluyor Hürriyet caddesinde, yer altı elektrik şebekesi […]

BURHANİYE DE ELEKTRİK ŞEBEKESİ YER ALTINA ALINIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, elektrik şebekesinin yer altına alınması çalışmaları devam ederken, Hürriyet Caddesindeki çalışmalar da tamamlandı. Hürriyet caddesinde elektrik kablolarının yer altına alınması cadde esnaflarını sevindirdi.

Burhaniye de, Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından başlatılan şebeke yenileme çalışmaları devam ederken, kablo döşeme çalışmaları tamamlanan caddelerde de yeni şebeke hizmete sokuluyor Hürriyet caddesinde, yer altı elektrik şebekesi hizmete girerken, ekipler görüntü kirliliğine neden olan kabloları da toplamaya başladı. Şebeke yapımı sırasında yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle sıkıntı çeken esnaflarda,yeni şebekenin hizmete girmesiyle sevindi. Yaz boyunca sıkıntı yaşandığını anlatan esnaflardan Berber Hasan Özavcı,” Yeni şebekenin hizmete girmesiyle birlikte sıkıntı bitti. Görüntü kirliliğine neden olan kablolar da toplanıyor. Bundan sonra İnşallah kesinti olmayacak” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.