" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE İLE PRİZREN ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

  Burhaniye’de, Ticaret Odası ile uluslararası fuar organizasyonlarıyla öne çıkan Kosova Prizren İş Forumu arasında ticari işbirliği protokolü imzalandı.   Burhaniye’de, Burhaniye Ticaret Odası ile uluslararası fuar organizasyonlarıyla öne çıkan Kosova Prizren İş Forumu arasında ticari işbirliği protokolü imzalandı.   Burhaniye Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Sarıbaş ve Kosova’nın Prizren kentinin Belediye Meclis Başkan Yardımcısı ve  […]

BURHANİYE İLE PRİZREN ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Burhaniye’de, Ticaret Odası ile uluslararası fuar organizasyonlarıyla öne çıkan Kosova Prizren İş Forumu arasında ticari işbirliği protokolü imzalandı.

 

Burhaniye’de, Burhaniye Ticaret Odası ile uluslararası fuar organizasyonlarıyla öne çıkan Kosova Prizren İş Forumu arasında ticari işbirliği protokolü imzalandı.

 

Burhaniye Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Sarıbaş ve Kosova’nın Prizren kentinin Belediye Meclis Başkan Yardımcısı ve  Prizren İş Formu Proje Koordinatörü Levent Buş arasında ticari işbirliği protokolü için tören yapıldı.

 

Burhaniye Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda düzenlenen imza törenine, Kaymakam Hüseyin Öner, Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Bahadır, Belediye Meclis Üyesi Hadiye Erok ile Burhaniye Rumeli ve Balkan Göçmenleri Derneği yönetim kurulu üyeleri ve işadamları katıldı. Protokolün, turizm ve sanayide işbirliğini içerdiği belirtildi. Protokol imza töreninin ardından, Prizren İş Forumu Proje Koordinatörü Levent Buş, Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Sarıbaş’a bir tablo hediye ederken, Sarıbaş’da konuğuna çeşitli hediyeler takdim etti. Hüseyin Sarıbaş ve ekibi, törene katılanlara akşam yemeği verdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.