KESKİN İLKOKULUN DA SONBAHAR KAHVALTISI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

KESKİN İLKOKULUN DA SONBAHAR KAHVALTISI

 

Burhaniye’nin Ören mahallesinde bulunan Mustafa Keskin İlkokulu, veliler ve öğrencilerinde katıldığı son bahar kahvaltısı düzenledi.

Burhaniye Mustafa Keskin İlkokulu Okul Aile birliği tarafından düzenlenen dayanışma ve tanışma kahvaltısı  Burhaniye’nin Hareketli Müze Kır ve Kahvaltı bahçesinde yapıldı. Okul Aile Birliğinin genç başkanı Esra Arıcı Ersoy’un yoğun çabalar il yapılan sabah kahvaltısına veliler ve öğrenciler katılırken, çocuklar il kez girdileri hareketli müzeyi de büyük bir ilgi izle izlediler. Mustafa Keskin İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı  Esra Arıcı Ersoy, bu yıl ilkini düzenlediğimiz okul tanışma kahvaltısına velilerimiz ve öğrencilerim katıldı. Çocukların hayatlarında il kez gördüğü ve bizlerin dedelerinin kullandığı araç ve gereçleri büyü ilgi ile incelediler. Muhteşem bir ortamda yapılan bu sabah kahvaltımıza katılan tüm velilerimize ve Hareketli Müze sahipleri Nurdaş ve Ömür Yılmaz’a da gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür ederiz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.