" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

KESKİN İLKOKULUN DA SONBAHAR KAHVALTISI

  Burhaniye’nin Ören mahallesinde bulunan Mustafa Keskin İlkokulu, veliler ve öğrencilerinde katıldığı son bahar kahvaltısı düzenledi. Burhaniye Mustafa Keskin İlkokulu Okul Aile birliği tarafından düzenlenen dayanışma ve tanışma kahvaltısı  Burhaniye’nin Hareketli Müze Kır ve Kahvaltı bahçesinde yapıldı. Okul Aile Birliğinin genç başkanı Esra Arıcı Ersoy’un yoğun çabalar il yapılan sabah kahvaltısına veliler ve öğrenciler katılırken, […]

KESKİN İLKOKULUN DA SONBAHAR KAHVALTISI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Burhaniye’nin Ören mahallesinde bulunan Mustafa Keskin İlkokulu, veliler ve öğrencilerinde katıldığı son bahar kahvaltısı düzenledi.

Burhaniye Mustafa Keskin İlkokulu Okul Aile birliği tarafından düzenlenen dayanışma ve tanışma kahvaltısı  Burhaniye’nin Hareketli Müze Kır ve Kahvaltı bahçesinde yapıldı. Okul Aile Birliğinin genç başkanı Esra Arıcı Ersoy’un yoğun çabalar il yapılan sabah kahvaltısına veliler ve öğrenciler katılırken, çocuklar il kez girdileri hareketli müzeyi de büyük bir ilgi izle izlediler. Mustafa Keskin İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı  Esra Arıcı Ersoy, bu yıl ilkini düzenlediğimiz okul tanışma kahvaltısına velilerimiz ve öğrencilerim katıldı. Çocukların hayatlarında il kez gördüğü ve bizlerin dedelerinin kullandığı araç ve gereçleri büyü ilgi ile incelediler. Muhteşem bir ortamda yapılan bu sabah kahvaltımıza katılan tüm velilerimize ve Hareketli Müze sahipleri Nurdaş ve Ömür Yılmaz’a da gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür ederiz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.