" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

“BÜYÜK KURTARICIYI SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ”

  Cumhuriyet Halk Partisi Edremit İlçe Örgütü tarafından Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 78’nci ölüm yıl dönümünü nedeniyle Atatürk anıtına çelenk sunumu yapıldı. Törene Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel, belediye meclisi üyeleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda partili üye katıldı.   Edremit’te CHP’liler Ulu Önder Mustafa Kemal […]

“BÜYÜK KURTARICIYI SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit İlçe Örgütü tarafından Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 78’nci ölüm yıl dönümünü nedeniyle Atatürk anıtına çelenk sunumu yapıldı. Törene Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel, belediye meclisi üyeleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda partili üye katıldı.

 

Edremit’te CHP’liler Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 78. ölüm yıl dönümünde Şehit Hamdibey Meydanı’ndaki Atatürk anıtı önünde buluştu. Meydanda düzenlenen anma töreninde CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel tarafından anıta çelenk sunumu gerçekleştirildi. Atatürkçü Düşünce Derneği Edremit Şubesi, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Edremit Şubesi ve Pir Sultan Abdal Derneği Zeytinli Şubesi tarafından da çelenk sunumu yapıldı.  Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile birlikte Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi huzurunda sessizlik hakim oldu. Atatürk’ün ‘Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır’ sözlerini hatırlatan CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel, “Cumhuriyetimizin ve partimizin kurucusu büyük devrimci Mustafa Kemal Atatürk’ü ölüm yıl dönümünde anmak için toplandık. Atatürk’ün ilke ve devrimlerinin izinde, bize gösterdiği yolda onun ışığıyla hareket ediyoruz. Büyük kurtarıcıyı saygı ve özlemle anıyor, Kurtuluş harbinde hayatlarını kaybeden şehitlerimize de Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.