EDREMİT’İ TEMSİL EDECEKLER

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

EDREMİT’İ TEMSİL EDECEKLER

 

Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği (EDFOD),  Ege Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (EFSA) tarafından 2008 yılından beri her iki senede bir gelenekselleştirerek gerçekleştirilen ve bu yıl 8-13 Kasım 2016 tarihleri arasında beşincisi düzenlenen ”Uluslararası Karşıyaka Fotoğraf Günleri” nde Edremit’i temsil ediyor.

 

Ege Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği işbirliğiyle düzenlenen 5. Uluslararası Karşıyaka Fotoğraf Günleri, “Karşıyaka ve İzmir’de Atatürk’ün İzi” başlıklı ve serbest konulu iki sergiyle başladı. Organizasyona Türk fotoğrafçı ve akademisyenlerin yanı sıra Gürcistan, Azerbaycan, İran, Yunanistan ve Hırvatistan’dan da 6 fotoğraf sanatçısı katılıyor. Sergiler, söyleşiler ve fotoğraf sunumları ile konuklar için Karşıyaka ve İzmir gezilerinin de düzenleneceği organizasyonda Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği (EDFOD) üyelerinin fotoğraflarından oluşan bir sunum ile ilk defa uluslararası bir etkinlikte yerini alacak. Türk ve yabancı fotoğraf sanatçılarını buluşturan organizasyon; sergiler, söyleşiler ve fotoğraf sunumlarıyla 13 Kasım 2016 tarihine kadar devam edecek.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.