EDREMİT’İ TEMSİL EDECEKLER

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

EDREMİT’İ TEMSİL EDECEKLER

 

Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği (EDFOD),  Ege Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (EFSA) tarafından 2008 yılından beri her iki senede bir gelenekselleştirerek gerçekleştirilen ve bu yıl 8-13 Kasım 2016 tarihleri arasında beşincisi düzenlenen ”Uluslararası Karşıyaka Fotoğraf Günleri” nde Edremit’i temsil ediyor.

 

Ege Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği işbirliğiyle düzenlenen 5. Uluslararası Karşıyaka Fotoğraf Günleri, “Karşıyaka ve İzmir’de Atatürk’ün İzi” başlıklı ve serbest konulu iki sergiyle başladı. Organizasyona Türk fotoğrafçı ve akademisyenlerin yanı sıra Gürcistan, Azerbaycan, İran, Yunanistan ve Hırvatistan’dan da 6 fotoğraf sanatçısı katılıyor. Sergiler, söyleşiler ve fotoğraf sunumları ile konuklar için Karşıyaka ve İzmir gezilerinin de düzenleneceği organizasyonda Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği (EDFOD) üyelerinin fotoğraflarından oluşan bir sunum ile ilk defa uluslararası bir etkinlikte yerini alacak. Türk ve yabancı fotoğraf sanatçılarını buluşturan organizasyon; sergiler, söyleşiler ve fotoğraf sunumlarıyla 13 Kasım 2016 tarihine kadar devam edecek.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.