" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Özel Donanımlı İtfaiye Aracı

İtfaiye araçları farklı tip ve modellere ayrılmaktadır. Bu tiplerden biri olan özel donanımlı itfaiye aracıdır. Çok sayıda özelliği bünyesinde bulunduran bu araç alüminyum saç kaplı ve alüminyum panjurlu yapıya sahiptir.

Özel Donanımlı İtfaiye Aracı
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

İtfaiye araçları farklı tip ve modellere ayrılmaktadır. Bu tiplerden biri olan özel donanımlı itfaiye aracıdır. Çok sayıda özelliği bünyesinde bulunduran bu araç alüminyum saç kaplı ve alüminyum panjurlu yapıya sahiptir. Su tankı özelliği bakımından da 3500 lt. – 12. 000 lt arasında değişmektedir. Paslanmaz saç özelliğine sahiptir.  Pompa kapasitesine uygun, isteğe bağlı olarak teleskopik şoför mahalinden de uzaktan kumandalı su ya da köpük monitörü bulunmaktadır.

Bu ve daha fazla özelliklere sahip özel donanımlı itfaiye araçlara sahip olmak için hemen firmamız ile iletişime geçerek kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Böylelikle kaliteden ödün vermeden itfaiye araçlarına sahip olabilirsiniz.

Portatif Merdivenli İtfaiye Araçları

İtfaiye araçları tip özellikleri bakımından farklılık arz eden diğer bir araç ise portatif merdiven itfaiye aracıdır. Alüminyum saç kaplı ve alüminyum panjurlu özelliğine sahiptir. Elektrik sisteminde ise Amerikan light bar aydınlatma projektörleri teleskopik ışıldak bulunmaktadır. Su ya da köpük monitörü bakımından pompa kapasitesine uygun bu araçlara sahip olmak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Bünyemizdeki İtfaiye Araçları

Sizlere itfaiye araçları konusunda yardımcı olan bünyemizdeki gerek farklı tipteki itfaiye araçlarına gerek ise farklı özellikteki itfaiye araçlarına sahip olmak için tek yapmanız gerek bünyemiz ile bağlantı kurmak olacak. Böylelikle sizlere sunduğumuz tüm araçlardan kolaylıkla yararlanarak hızlı bir şekilde satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.