" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ ŞARKILARI SÖYLEDİLER

  Burhaniye’de,  Atatürkçü Düşünce Derneği’nin öncülüğünde, Kültür Sanat Derneği Türk Sanat Müziği Korosu’nun verdiği konserde Atatürk’ün sevdiği şarkılar seslendirildi. Reha Yurdakul Kültür Merkezi’ndeki konseri, Belediye Başkanı Necdet Uysal ve eşi Aydan hanım ile çok sayıda müziksever izledi. Konser öncesi bir konuşma yapan Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Güler Akıncı, Atatürk’ü anlatırken, katılımcılara teşekkür etti. Koronun seslendirdiği […]

ATATÜRK’ÜN SEVDİĞİ ŞARKILARI SÖYLEDİLER
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Burhaniye’de,  Atatürkçü Düşünce Derneği’nin öncülüğünde, Kültür Sanat Derneği Türk Sanat Müziği Korosu’nun verdiği konserde Atatürk’ün sevdiği şarkılar seslendirildi. Reha Yurdakul Kültür Merkezi’ndeki konseri, Belediye Başkanı Necdet Uysal ve eşi Aydan hanım ile çok sayıda müziksever izledi.

Konser öncesi bir konuşma yapan Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Güler Akıncı, Atatürk’ü anlatırken, katılımcılara teşekkür etti. Koronun seslendirdiği şarkılara eşlik eden izleyenler güzel vakit geçirdi. Konser sırasında Atatürk şiirleri de okunurken, Atatürk’ün hayatından kesitler anlatıldı. Konserin sonunda Kültür Sanat Derneği Başkanı ve Koro Şefi Ali Özcan’a teşekkür eden Belediye Başkanı Necdet Uysal, bir buket çiçek verdi. Atatürk’çü Düşünce Derneği Başkanı Güler Akıncı’da koro şefi Özcan’a çiçek takdim etti.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.