BAŞKAN UĞUR’DAN “MERHABA BEBEK” ZİYARETİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

BAŞKAN UĞUR’DAN “MERHABA BEBEK” ZİYARETİBalıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Susurluk ilçesindeki bir aileye, “Merhaba Bebek” ziyaretinde bulundu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, “Balıkesir Bir Büyük Aile Oluyor “ projesinin 7. durağı olan Susurluk’ta, yeni doğan Zeynep Su bebeği ve ailesini evlerinde ziyaret etti. Susurluk BüyükAile final programında Susurluluklar ile buluşan Başkan Uğur, etkinliklerin ardından yeni doğum yapmış olan Gülden-Yücel Zoroğulları çiftini  evlerinde ziyaret ederek dünyaya yeni gözlerini açan kızları  Zeynep Su bebeği sevdi, Zoroğulları çiftini tebrik etti. Anneye Merhaba Bebek paketini de veren Başkan Uğur, “Merhaba Bebek projemiz kapsamında Susurluk ilçemizde Gülden – Yücel çiftinin kızı Zeynep Su bebeğe ziyarette bulunduk. Ailesine sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. Allah analı, babalı büyütsün” dedi.

Susurluklu Gülden ve Yücel Zoroğulları çifti ise Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un ziyaretinden büyük mutluluk duyduklarını ifade ederken, Merhaba Bebek projesinin çok güzel bir proje olduğunu belirterek Başkan Uğur’a teşekkür ettiler. Merhaba Bebek ziyaretinde Başkan Uğur’a, Susurluk Kaymakamı Yusuf Özdemir ve Susurluk Belediye Başkanı Hüseyin Hızlıoğlu da eşlik etti.

 

Büyükşehir Belediyesi’nin örnek projelerinden olan Merhaba Bebek projesi kapsamında her gün düzenli olarak Beyaz Masa uzman ekipleri tarafından merkez ve ilçelerde gerçekleşen doğumlarda aileleri hastanelerde Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur adına ziyaret edip selamıyla birlikte Merhaba Bebek hediye paketini takdim ediyorlar. Düzenli olarak devam eden proje kapsamında bugüne kadar binlerce aileye Merhaba Bebek ziyareti gerçekleştirildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.