" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Duvar Kalıpları Üretimi

  Duvar kalıpları denildiği zaman pek çok kişinin aklına gelen tek şey tahtadan yapılan bilindik kalıplar. Bu kalıplar genel olarak tek kullanımlıktır. Yani çalışmayı yapan kişiler bir taraftan bu kalıpları hazırlar ve duvar yapılırken de bunları kullanır. Ardından da betonun kuruması ile birlikte kalıp tek kullanımlık olduğundan sonrasında başka bir yerde duvar inşa edilecekse yeniden […]

Duvar Kalıpları Üretimi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Duvar kalıpları denildiği zaman pek çok kişinin aklına gelen tek şey tahtadan yapılan bilindik kalıplar.
Bu kalıplar genel olarak tek kullanımlıktır. Yani çalışmayı yapan kişiler bir taraftan bu kalıpları hazırlar ve duvar yapılırken de bunları kullanır. Ardından da betonun kuruması ile birlikte kalıp tek kullanımlık olduğundan sonrasında başka bir yerde duvar inşa edilecekse yeniden bu tarz bir kalıp kullanılacaktır. Ancak şimdilerde kişi ve kuruluşların yaptıracakları alanlar ile alakalı duvar kalıbı hazırlatmaları gerektiği zaman öncelikli olarak bizimle iletişime geçmeyi tercih ediyorlar.
Yapmakta olduğumuz çalışmalar sayesinde çok kısa süreler içerisinde tam olarak istenilen tarzda kalıplar hazırlanmış olacaktır.

Markamız tarafından hazırlanan duvar kalıp modelleri kesinlikle tek kullanımlık değildir. Böylece bir kere hazırlatılıp kullanılmaya başlanılacak olan duvar kalıbı, daha sonrasında duvarın hazırlanmasının ardından saklanarak tekrardan kullanıma devam edilecektir. İster klasik tarzda isterse özel olarak hazırlatılacak logolu ya da desenli duvar kalıpları sayesinde özellikle de firmalar kendilerine ait olan tarzdaki kalıpları bizlere hazırlatıyorlar. Çok kısa bir süre içerisinde hazırlanacak olan bu kalıpları
kullanmaları ise oldukça kolay. Yani kalıpların hazırlanmasının sonrasında çok kolay bir şekilde duvarı hazırlayacak olan ustalar daha sonrasında kalıpları çıkarttıkları zaman başka bir duvar yapımında kullanmak üzere bu kalıpları saklayabilirler. Böylece her zaman en iyi sonuçlar daha öncesinde hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde elde edilmiş olur. Ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.