" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE DE KIRSAL OKULLARINA MODERN SIRALAR  DAĞITILDI

  Burhaniye  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, kırsal mahalle okullarına yeni sıralar dağıttı. İlçenin Dutluca, Börezli, Karadere, Kırtık ve Kuyumcu İlkokullarına dağıtılan yeni sıralar öğretmen ve öğrencileri sevindirdi. İlçede eğitim kalitesini artırmak için yoğun bir çalışma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, kırsal mahallelerdeki okullara yeni sıra ve ders araç gereci dağıttı. İl Milli Eğitim Müdürlüğünden gelen […]

BURHANİYE DE KIRSAL OKULLARINA MODERN SIRALAR  DAĞITILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Burhaniye  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, kırsal mahalle okullarına yeni sıralar dağıttı. İlçenin Dutluca, Börezli, Karadere, Kırtık ve Kuyumcu İlkokullarına dağıtılan yeni sıralar öğretmen ve öğrencileri sevindirdi.

İlçede eğitim kalitesini artırmak için yoğun bir çalışma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, kırsal mahallelerdeki okullara yeni sıra ve ders araç gereci dağıttı. İl Milli Eğitim Müdürlüğünden gelen sıralar ile ders araç ve gereçlerini okullara ulaştırdıklarını anlatan İlçe Milli Eğitim Müdür Güner Bahadır, “ İlçemizde eğitim kalitesini artırmak için çalışıyoruz. Bunun içinde, okulların ihtilaçlarını gidermek için canla başla çalışıyoruz. İl Milli Eğitim Müdürlüğünden sağladığımız sıralar ve ders araç gereçlerini kırsal mahalle okullarına ulaştırdık.Bundan böyle bazı etkinliklerimizi kırsal mahalle okullarında yapmak istiyoruz. Ayraca, kırsal mahallelerdeki okullarda okuyan çocuklarımız bütün etkinliklerde yer alacaklar. Kırsal mahallerimizdeki ana sınıflarını da donatıyoruz. Eğitim kalitesini artırmak için çalışıyoruz”  dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.