CHP’Lİ ÖNCEKİ DÖNEM BAŞKANLARDAN ANKARA ÇIKARMASI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

CHP’Lİ ÖNCEKİ DÖNEM BAŞKANLARDAN ANKARA ÇIKARMASI

 

Balıkesir’de 2009-2014 yılları arasında görev yapan CHP’li Belediye Başkanları, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın öncülüğünde Başkent Ankara’da CHP Grup toplantısına katılıp, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettiler.

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, başkent Ankara’ya giderek TBMM’de bir dizi görüşme gerçekleştirdi. Başkan Saka, 2009-2014 yıllarında Balıkesir genelinde görev yapmış olan CHP’li Belediye Başkanları ve CHP Balıkesir Milletvekilleri ile ilk olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun TBMM’de yaptığı grup konuşmasına katıldı. Daha sonra makamında Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden Başkan Saka ve Balıkesir heyeti yerel ve genel siyasete dönük, gündeme dair görüş alışverişinde bulundu. Yerel Yönetimlerden Sorumlu CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun da ziyaret edilirken, ülke gündemine dair verimli görüşmeler yapıldı. Balıkesir heyeti ardından MHP Balıkesir Milletvekili İsmail Ok’u meclisteki makamında ziyaret ettiler. Önceki dönem belediye başkanları görüşmelerin ardından son olarak Anıtkabir’i ziyaret ettiler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Başkent ziyaretimizde Edremit adına olumlu görüşmeler gerçekleştirdik. Geleceğe yatırım yaptığımız projelerimizi anlattık, görüş alışverişlerinde bulunduk. Son olarak Atamızı Anıtkabir’de ziyaret ederek Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ e karşı bir kez daha vazifemizi yerine getirdik. Ulu Önderimize olan saygımız ve sevgimiz hiçbir zaman bitmedi, bitmeyecek. Onun ideallerini ve kurduğu Cumhuriyet’i sonsuza kadar yaşatacağız” dedi. Ziyarete 2009-2014 döneminde görev yapan Güre Belediye Başkanı ve halen Edremit Belediye Başkanlığı görevini yürüten Kamil Saka, Altınoluk Belediye Başkanı Hasan Özpolat, Bandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel, Balya Belediye Başkanı Dündar Cengiz, Burhaniye Belediye Başkanı Fikret Akova, Bandırma-Edincik Belediye Başkanı Mehmet Yağcı, Bandırma-Aksakal Belediye Başkanı Üstün Taşdemir,  İvrindi-Gökçeyazı Belediye Başkanı Yakup Yılmaz, Bigadiç-İskeleköy Belediye Başkanı Ayhan Aşık, Susurluk-Karapürçek Belediye Başkanı Mehmet İlban, Gömeç Karaağaç Belediye Başkanı Şenol Halkalı, Ayvalık-Küçükköy Belediye Başkanı Mesut Ergin, Erdek-Ocaklar Belediye Başkanı Hüseyin Durak, Manyas-Salur Belediye Başkanı Fethi Kilercioğlu, Savaştepe Belediye Başkanı Turgay Yüksel, Gönen-Sarıköy Belediye Başkanı Ali Yeşildağ ve Zeytinli Belediye Başkanı Hasan Arslan katıldı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.