" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE’YE DOĞAL GAZ GELİYOR

Burhaniye Belediyesi Meclis üyeleri Pazartesi günü olağanüstü olarak toplanıyor. Burhaniye’nin gündeminde yer alan Doğal gaz ve Emlak Konut Projeleri için olağan üstü olarak toplanacak olan Burhaniye Belediye Meclisi Pazartesi günü saat 15.00’da Burhaniye Belediyesi Meclis salonunda yapılacak. 2017 yılı içerisinde Burhaniye’ye gelecek Doğal gaz için meclis kararı alacak olan Burhaniye Belediyesi Meclisi ayrıca Burhaniye Bahçelievler […]

BURHANİYE’YE DOĞAL GAZ GELİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediyesi Meclis üyeleri Pazartesi günü olağanüstü olarak toplanıyor. Burhaniye’nin gündeminde yer alan Doğal gaz ve Emlak Konut Projeleri için olağan üstü olarak toplanacak olan Burhaniye Belediye Meclisi Pazartesi günü saat 15.00’da Burhaniye Belediyesi Meclis salonunda yapılacak.

2017 yılı içerisinde Burhaniye’ye gelecek Doğal gaz için meclis kararı alacak olan Burhaniye Belediyesi Meclisi ayrıca Burhaniye Bahçelievler Mahallesi Orjan ve Denetko mevkiinde Emlak Konut tarafından yapılacak olan 1000 konutluk konut projesi için de karar alacak. 2016 yılı ilk olağanüstü toplantısını iki gündem maddesinde olarak belirleyen Meclis gündemi maddeleri de şu şekilde sıralandı.

1- Aksa Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. Balıkesir Bölge Müdürlüğünün 04/11/2016 tarih ve 16/6006 sayılı yazılarına istinaden 4646 sayılı Doğal Gaz Piyasası Kanununun 4. Maddesinin 4. Fıkrası (g) bendi ile Doğal Gaz Piyasası Dağıtım ve Müşteri Hizmetleri Yönetmeliğinin 70. Maddesi uyarınca İlçemize Doğal Gaz döşenmesi ile ilgili teklifin görüşülüp karara bağlanması

2- İlçemiz Bahçelievler Mahallesi Denetko Sitesi ile Orjan sitesi arasında kalan içerisinde mülkiyeti belediyemize ait gayrimenkullerin de bulunduğu bölgede Emlak Konut A.Ş.’nin hazırladığı proje ile ilgili yapılacak iş ve işlemler için Belediye Başkanlığına yetki verilmesi ile ilgili teklifin görüşülüp karara bağlanması.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.