6. Büyük Olmaya Çoktan Aday

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout hrnajansLidyabet Kazançlı ve Güvenilir Adresiniz – 8 Temmuz 2017Sanal Rulette Kazanma Şansı Daha Mı Fazla? – 13 Haziran 2017Betboo Sitesinde Kazandıran Oyunlar ve Sürpriz Bonuslar – 13 Haziran 2017Mytransfer ile En Lüks Ulaşım – 13 Haziran 2017Botoks Nedir? – 12 Haziran 2017Kayseri haberleri – 28 Mayıs 2017Hızlı Takipçi Arttırma  – 25 […]

6. Büyük Olmaya Çoktan Aday

  1. Büyük Olmaya Çoktan Aday

Başarı gelir zaten; bu kadar takımına sahip çıkan, ülke futbolunu kalkındırmaya çalışan başkanı Göksel Gümüşdağ’ı ile. Takımla özdeşleşmiş adeta kimlik olmuş, oyun stilini oyunculara geçirmiş sabretmiş tecrübeli teknik direktör Abdullah Avcı’sı ile. Ortak koştuğu liderlik yarışında en az rakibi kadar başarılı, özgüvenli, taktik stratejisini oturtmuş yürekten oynayan futbolcuları ile. Taraftar kitlesini kendi oluşturmuş ligin en büyükleri dediklerimizin yarısı, hatta çeyreği kadar milyon dolarları olmayan bir kulüp; geçmişte Bursaspor’un elde ettiği başarıyı daha emin adımlarla atarak elde etme yolunda 8 hafta bıraktı. justintvizletir takipçilerini ve bahis severleri neredeyse hiç üzmedi. Şampiyonluk yolunda giden turuncu lacivertliler namağlup unvanına sahip ligdeki takımlardan birisi. Deplasmandaki bütün maçlarını kazandı ve sahasına bu onurun verdiği gururla paşalar gibi çıkma hakkına sahip.

Ofansif yönleri daha kuvvetliymiş gibi gözükse de bir Yalçın Ayhan’ı, defansın bel kemiğini unutmamakta fayda var. Bekir İrtegün, Yalçın ve Volkan Babacan 3’lüsün en geride takımını geriye düşürmemek yaptığı mücadele taktire şayan. Ligde en az gol yiyen takım unvanına da sahipler. Averaj olarak ligin birinci takımı Medipol Başakşehir aynı zamanda. justintvizletir.com takipçilerinin de yakından takip edebildikleri gibi orta saha mücadelesini hırsla yapıp hem top kapmayı hem topla koşmayı ve kanatları iyi kullanan bir takım. Kulüp takımın Avrupa mücadelesinde keşke olsa dediğimiz bir ekip. 36 yaşındaki Emre Belözoğlu’nun harika asistleri ile Marcio Mossoro, Mehmet Battal veya Edin Visca’ya attırdığı gollerle kaptanlık pazı bandını hakkıyla taşıyan yetenekleri bitmek bilmeyen efsane. Ne denilebilir ki; takım mutlu, teknik ekip ve yönetimin keyfi yerinde. En önemlisi de 6. Büyük olmaya en yakın takımın taraftarı şampiyonluk şarkıları söyleyeceğine çok umutlu ve çok mutlu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.