BİR TARAFTAN YAPIYOR BİR TARAFTAN BOZUYORLAR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

BİR TARAFTAN YAPIYOR BİR TARAFTAN BOZUYORLAR

Burhaniye’de bir GSM şirketi alt yapı çalışmalarını yaparken, diğer yandan ise ana su boruları ile binaların su girişlerini patlatıyor.

Burhaniye’de plansızca yapılan işler bitmek bilmiyor. Hürriyet Caddesi üzerinde çalışma yapan bir GSM şirketi kendi hatlarını çekmek için kazdığı yerlerde büyük hasarlar verirken, vatandaş susuz kalıyor. Hürriyet Caddesi üzerinde kanal kazımı sırasında patlayan ana borudan sular boşa akarken binaların su girişleri de hasar görünce vatandaş susuz kaldı. Alt yapı çalışmaları yapılırken nerden elektrik kablosu geçiyor nerden su ve kanalizasyon hatları var bilinmesi gereken önemli bir konu olmasına rağmen her kurum istediği yerde istediği gibi çalışma yapıyor. Çalışmalar başlamadan önce UEDAŞ, Telekom ve Belediyeden yer altı projeleri incelenerek çalışma yapılması gerektiğini dile getiren birçok kişi bu verilen zararları kim ödeyecek. Binalarımızın su girişleri kanalizasyon bağlantıları koptu şirket bunları karşılayacak mı belediyemiz nasıl bir iş yapıyor anlamadık dediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.