İLÇE TEMSİLCİLERİ TANITILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

İLÇE TEMSİLCİLERİ TANITILDI

 

Edremit’te Körfez Çorumlular Platformu’nun 56.buluşmasına ev sahipliği yaptı. Akın AVM’deki Kahve Diyarı’nda bir araya gelen 60 Çorumlu sohbet edip etti ve memleket hatıralarını anlatırken, ilçe temsilcileri tanıtıldı.

Burhaniye’den, ilçe  Temsilcisi Elektrikçi Sadi Akpınar ile Komiser  Şeref Dağhan, Veteriner Hekim Özkan Çuhadır ve Polis Memuru Şeref Yıldız’ın da katıldığı yemekte, bir konuşma yapan Körfez Çorumlular Platformu Başkanı İsmail Eker, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Katılımcılara teşekkür eden Eker, “ 5 yılı aşkın bir zamandan beri bir araya geliyoruz. Bu toplantılar nedeniyle hemşerilerimiz birbirilerinden haberdar oluyorlar. Hemşerilerimizin mutlu ve acı günlerinde hep yanlarında oluyoruz. Hemşerilerimizin düğünlerinde, nişanlarında, sünnetlerinde ve cenazelerinde bulunuyoruz.Biz Çorumluyuz birbirimizden sorumluyuz diyoruz. Ve bunun gereğini yerine getirmek için de hemşerilerimiz arasındaki birlik ve beraberliği pekiştirmek için bu toplantıları her ay düzenliyoruz ve düzenlemeye devam edeceği edeceğiz. Bütün katılımcılara teşekkür ediyorum.Bize  ev sahipliği  yapan  Kahve Diyarı’nın işletmecisi hemşerimiz Murat Kılıç’a teşekkür ediyorum” dedi. İsmail Eker, ilçe temsilcilerini teker teker katılımcılara tanıttı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.