İSTASYON CAFE’DE ŞİİR BULUŞMASI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

İSTASYON CAFE’DE ŞİİR BULUŞMASI

 

Edremit Körfezi’nde bir grup şair tarafından oluşturulan Kazdağı Şairleri Grubu bundan sonraki haftalarda rutin hale getireceği buluşmaların ilkini İstasyon Cafe’de gerçekleştirdi.

 

Bütün şiir dostlarını ve şairleri Körfezin aşklarına layık şiirlerde buluşmalara davet eden grup önümüzdeki süreçte yapacakları etkinlikleri de planladılar.

Grup adına gazetemize açıklamalarda bulunan Kazdağı Şairleri grubu sözcüsü Türkçe Öğretmeni Tayfun Hakan Kağan Aralık ayında büyük suprizlerle sanatsever Körfez halkının karşısına çıkacaklarını söyledi. Israrlı sorularımız üzerine Kağan Aralık ayı son haftasında grup olarak Edremit Fotoğraf Sanatçıları Derneği (EDFOD) ve Edremit Belediyesi ile birlikte büyük bir Şiir ve Fotoğraf sergisi için hazırlandıklarını ifade etti. Körfez Gazetesi olarak Edremit’imizin sanatsal faaliyetlerini her zamn olduğu gibi bundan sonra daizlemeye devam edeceğiz. Kazdağı Şairleri grubuna da İlçemizin sanat dünyasına kazandırdıkları güzel projeleri için başarılar diliyoruz.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.