YAZARIMIZ DR. NEDİM İNCE TÜYAP 35. İSTANBUL KİTAP FUARINDA OKURLARIYLA BULUŞTU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

YAZARIMIZ DR. NEDİM İNCE TÜYAP 35. İSTANBUL KİTAP FUARINDA OKURLARIYLA BULUŞTU

Bu sene 35’cisi düzenlenen TÜYAP İstanbul Kitap Fuarı yine büyük ilgi gördü. 12 Kasımda başlayıp 20 Kasım’da sona eren fuar kendi rekorunu kırarak 621 bin kişi tarafından ziyaret edildi.

Fuarın teması “Felsefe ve İnsan” olurken, “onur yazarı”  filozof-akademisyen Prof. Dr. Ioanna Kuçuradi idi. 800 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katıldığı fuarda 300 üzerinde kitap imza, söyleşi ve panel etkinliği düzenlendi. Yazarlarımızdan Dr. Nedim İnce de fuarda okurlarıyla buluştu. Bu sene çıkan “Salınım” ve “Uzaklardan” ve bir önceki sene çıkan “Hayatın İçinden Portreler”  isimli kitaplarını imzaladı.   Okurlarıyla, dostlarıyla buluşmaktan, kitaplarını imzalayıp onlarla edebiyat, sanat üzerine sohbet etmekten son derece mutlu olduğunu ifade etti. Dr. Nedim İnce, bir yenisini de sıcağı sıcağına 27 Kasım’da CNR Mersin Kitap Fuarı’nda kitap imza etkinliği yanı sıra söyleşi etkinliği ile yaşacağını söyledi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.