BURHANİYE DE YENİ BAŞKAN ZEYTİN HASADINA KATILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

BURHANİYE DE YENİ BAŞKAN ZEYTİN HASADINA KATILDI

 

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, MHP Genel Merkezi tarafından İlçe Başkanlığına atanan Ömer Taşdelen, zeytin hasadı yapan işçileri ziyaret ederken, zeytincinin yanında olduklarını söyledi. Şarköy mahallesi yakınında hasat yapan zeytincileri ziyaret eden Taşdelen, onlarla sohbet etti, sofralarına oturdu ve hasat yaptı.

Burhaniye’de, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin imzası ile MHP ilçe başkanlığına atanan Ömer Taşdelen işe hızlı başladı. Oluşturduğu ilçe yönetimi ve partili meclis üyeleri ile bir araya gelen Taşdelen, birlik ve beraberlik içinde çok çalışacaklarını söyledi. Yöredeki vatandaşların yüzde 70’nin geçimini zeytinden sağladığını anlatan Ömer Taşdelen, Tariş’in zeytinyağı için açıkladığı avans fiyatın çok düşük olduğunu kaydetti. Şarköy mahallesinde zeytin hasadı yapan vatandaşlarla birlikte olan Ömer Taşdelen, vatandaşlarla birlikte hasat yaptı ve sofralarına oturdu. Zeytincinin yanında olduklarını anlatan MHP İlçe Başkanı Ömer Taşdelen,” Yöremizde çok sayıda insan zeytinden geçimini sağlamaktadır. Zeytinyağındaki tıkanıklık nedeniyle zeytinci mağdur. Zeytincinin gelirinin artırılması lazım. Bunun için üreticiyi rahatlatıcı çalışmalar yapılmalı. Türkiye’nin en güzel zeytinyağı yöremizde üretilmektedir. Her zaman zeytincinin yanındayız. Üreticilerin sorunlarının takipçisi olacağız” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.