" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

CİNNET GEÇİREN TRAFİK POLİSİ, EŞİNİ ÖLDÜRÜP 2 KÜÇÜK KIZI VE KENDİSİNİ YARALADI

Gömeç ilçesinde  görev yapan trafik polisi Saadettin Karabulut, eşi Fatma Karabulut’u bıçaklayarak öldürürken, 2 kızını da yaraladı. Karabulut daha sonra aynı bıçağı kendisine sapladı. Gömeç’te bir süredir psikolojik sorunları olduğu öne sürülen 40 yaşındaki trafik polisi Saadettin Karabulut, bu sabah saatlerinde dehşet saçtı. Eşi Fatma Karabulut’u 2 kızının gözü önünde bıçaklayan Karabulut, daha sonra kızları […]

CİNNET GEÇİREN TRAFİK POLİSİ, EŞİNİ ÖLDÜRÜP 2 KÜÇÜK KIZI VE KENDİSİNİ YARALADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Gömeç ilçesinde  görev yapan trafik polisi Saadettin Karabulut, eşi Fatma Karabulut’u bıçaklayarak öldürürken, 2 kızını da yaraladı. Karabulut daha sonra aynı bıçağı kendisine sapladı.

Gömeç’te bir süredir psikolojik sorunları olduğu öne sürülen 40 yaşındaki trafik polisi Saadettin Karabulut, bu sabah saatlerinde dehşet saçtı. Eşi Fatma Karabulut’u 2 kızının gözü önünde bıçaklayan Karabulut, daha sonra kızları 10 yaşındaki İ. Karabulut ve 6 yaşındaki G. Karabulut’u bıçakla yaraladı.

AYNI BIÇAĞI KENDİ KARNINA SAPLADI

 

Saadettin Karabulut, daha sonra aynı bıçağı kendi karnına sapladı. Komşuların ihbarı üzerine çağrılan ambulans ile  Anne Fatma Karabulut Ayvalık Devlet Hastanesi’ne kaldırılan anne Karabulut tüm çabalara rağmen kurtarılamadı.

YARALI KIZLAR VE CANİ BABA TEDAVİ ALTINDA

 

Aynı hastanede tedaviye alınan G. Karabulut’un durumunun iyi olduğu bildirilirken, İ. Karabulut ise, Edremit Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Bıçak ile Karnından yaralanan Saadettin Karabulut’un ise Burhaniye Devlet Hastanesi’nde ameliyata alındığı kaydedildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.