BURHANİYE BELEDİYESİ GECE DE NÖBETTEYDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

BURHANİYE BELEDİYESİ GECE DE NÖBETTEYDİ

Burhaniye’de ve tüm körfezde etkili bir şekilde yağan yağmur ile birlikte özel bir ekip kuran Burhaniye Belediyesi, tüm Burhaniye genelinde etkin bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.  Ekiplerin çalışmaları neticesinde merkez ve kırsal mahallelerde yaşanan olumsuzlukları en aza indirgedi.

Körfezde etkili bir şekilde yağan, adete bir afat görüntüsü yaşanmasına sebep olan yağmurdan dolayı birçok yer yağmur sularından olumsuz şekilde etkilenirken, Burhaniye Belediyesi ekiplerinin anında müdahalesi ile suların daha büyük bir sıkıntı yaratması önlendi. Burhaniye Belediyesi zabıta, park bahçe, temizlik, sağlık ve fen işleri müdürlüklerine bağlı ekipler gece de dahil olmak üzere durmadan sıkıntı olan yerlerde yağmur sularının bertarafı için çalışırken gelen şikayet ve yardım isteklerine de anında cevap verdiler. Özellikle menfezlerin, derelerin ve mazgalların temizliğine dikkat edilerek, yağmur sularının getirdiği pisliklerin giderleri tıkamaması için temizliklerini sürekli olarak yapan Burhaniye Belediyesi ekipleri yağmur sularının biriktiği yerlerde de suların tahliyesini sağlayarak büyük olumsuzlukların önüne geçti. Tüm gece nöbette olan ekipler yağmur sularının tahliyesi için çalışırken herhangi bir olumsuzluğa karşı da hazır beklediler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.