AYVALIK’TA YARALAR BİR AN ÖNCE SARILMALI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

AYVALIK’TA YARALAR BİR AN ÖNCE SARILMALI

CHP İl Başkanı Ender Biçki beraberinde il yöneticileri ile birlikte Ayvalık’ta yaşanan felaketle ilgili bilgi almak ve geçmiş olsun demek için Ayvalıktaydı.Biçki önce CHP Ayvalık ilçe örgütünü ,sonra Ayvalık Belediye Başkan yardımcısı Gökay Bacan’ı  ziyaret ederek Ayvalık ‘ta yaşanan felaketle ilgili bilgi aldıktan sonra ilçe CHP ilçe başkanı Ahmet Toker’le   birlikte su baskınlarının yaşandığı ev ve tarım arazilerinde inceleme yaptı Biçki daha sonra CHP ilçe örgütünde  konuyla ilgili basın toplantısı düzenledi.Biçki “Milletvekillerimiz  konuyu meclise taşıdılar.Ayvalık Belediye Başkanımız Rahmi Gencer’de tüm imkanlarını seferber ederek felaketin büyük boyutlara ulaşmasını engellemiştir” dedi.

 

BASKİ YETERLİ ÇALIŞMAYI YAPMADI

 

Biçki ”Ancak Büyükşehir belediyesi ve özellikle BASKİ Ayvalık Belediyemizi yalnız bırakmıştır. Gerek BASKİ gerekse Büyükşehir bünyesinde bulunan İtfaiye zamanında müdahale yapamayarak Ayvalık Belediyemize yardımcı olmamıştır. Bin civarında küçükbaş ve yüz civarında büyükbaş hayvan telef olmuştur. Ayvalık derhal afet bölgesi ilan edilmeli.Devlet zararların karşılanması konusunda gerekli adımları atmalıdır.Tek sevindirici durum insan kaybı olmamasıdır.Allah bir daha böyle felaketler yaşatmasın. Tekrar Ayvalık’lı hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.