AYVALIK’TA YARALAR BİR AN ÖNCE SARILMALI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshSÜLÜKLÜ DERE SKANDALINDA İKİNCİ PERDE – 17 Temmuz 2017‘KONTROLLÜ DARBE’ DEMEK ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKLA 15 TEMMUZ’UN GERÇEK FAİLLERİNİ GİZLEMEK NE? – 17 Temmuz 2017ENGELLİLER İÇİN DUBA UYGULAMASI BAŞLATILDI – 17 Temmuz 2017BALIKESİR’DE ONBİNLER TEK YÜREK OLDU – 17 Temmuz 2017AKIN: ANITKABİR KOMUTANLIĞI’NA GÖREVİNİ HATIRLATTI – 17 Temmuz 201715 TEMMUZ ZİRVE TIRMANIŞI – […]

AYVALIK’TA YARALAR BİR AN ÖNCE SARILMALI

CHP İl Başkanı Ender Biçki beraberinde il yöneticileri ile birlikte Ayvalık’ta yaşanan felaketle ilgili bilgi almak ve geçmiş olsun demek için Ayvalıktaydı.Biçki önce CHP Ayvalık ilçe örgütünü ,sonra Ayvalık Belediye Başkan yardımcısı Gökay Bacan’ı  ziyaret ederek Ayvalık ‘ta yaşanan felaketle ilgili bilgi aldıktan sonra ilçe CHP ilçe başkanı Ahmet Toker’le   birlikte su baskınlarının yaşandığı ev ve tarım arazilerinde inceleme yaptı Biçki daha sonra CHP ilçe örgütünde  konuyla ilgili basın toplantısı düzenledi.Biçki “Milletvekillerimiz  konuyu meclise taşıdılar.Ayvalık Belediye Başkanımız Rahmi Gencer’de tüm imkanlarını seferber ederek felaketin büyük boyutlara ulaşmasını engellemiştir” dedi.

 

BASKİ YETERLİ ÇALIŞMAYI YAPMADI

 

Biçki ”Ancak Büyükşehir belediyesi ve özellikle BASKİ Ayvalık Belediyemizi yalnız bırakmıştır. Gerek BASKİ gerekse Büyükşehir bünyesinde bulunan İtfaiye zamanında müdahale yapamayarak Ayvalık Belediyemize yardımcı olmamıştır. Bin civarında küçükbaş ve yüz civarında büyükbaş hayvan telef olmuştur. Ayvalık derhal afet bölgesi ilan edilmeli.Devlet zararların karşılanması konusunda gerekli adımları atmalıdır.Tek sevindirici durum insan kaybı olmamasıdır.Allah bir daha böyle felaketler yaşatmasın. Tekrar Ayvalık’lı hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.