" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

CHP KARESİDEN BAŞKAN AYAN’A TAM NOT TAM DESTEK

  Emek Sineması’nda CHP Karesi İlçe Örgütünün düzenlemiş olduğu Bilgilendirme ve Danışma toplantısına Başkanı Onur Ayan’ın konuşması damga vurdu.   CHP İl Yönetiminin tam kadro katıldığı toplantıda birlik ve beraberliğin ön plana çıkması başkan Onur Ayan’ın göreve gelmesi ile örgütte ki heyecan ve olumlu değişim olarak algılandı.   CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan; 2015 […]

CHP KARESİDEN BAŞKAN AYAN’A TAM NOT TAM DESTEK
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Emek Sineması’nda CHP Karesi İlçe Örgütünün düzenlemiş olduğu Bilgilendirme ve Danışma toplantısına Başkanı Onur Ayan’ın konuşması damga vurdu.

 

CHP İl Yönetiminin tam kadro katıldığı toplantıda birlik ve beraberliğin ön plana çıkması başkan Onur Ayan’ın göreve gelmesi ile örgütte ki heyecan ve olumlu değişim olarak algılandı.

 

CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan; 2015 Aralık ayında yapılan İlçe başkanlığı seçimlerine üç aday ile girmiş bir oy fark ile başkanlığı kazanmıştı. Geçen süreç içerisinde yine Bilgilendirme ve Danışma toplantısı yapmış ve partililere çalışmaları hakkında bilgi vermişti.

 

Açılış konuşmasını yapan CHP İl Başkanı Ender BİÇKİ; CHP Karesi İlçe Örgütünün çalışmalarından çok memnun olduğunu ve partililerimizin desteğini hiçbir zaman esirgememesi gerektiğini söyledi.

 

Toplantı da konuşmasında Onur Ayan; “Yönetimimdeki ve bize destek veren bütün partili kardeşlerimizin gayretiyle Karesi’de bir ilki gerçekleştirdik ve Karesi’ye taze bir kan olduk. Toplumsal nedenlerle ve özellikle AKP’nin kadrolaşmasıyla birlikte Karesi’de meydana gelen işsizlik gibi bir takım sorunları çözmeye çalıştık.

 

Bunun yanında özellikle köylümün yaşadığı problemlerin ortadan kaldırılması için de büyük çaba sarf ediyoruz. İnanıyorum ki bizim dönemimizde yapılan çalışmalar bir sorunu çok daha farklı yerlere getirdi. Biz bu dönemde yapılan çalışmalarla çok önemli yerlere geldik ve bu çalışmaların sonucunu alacağız ilk Belediye seçimlerinde Karesi Belediyesini alarak bunu hep beraber göreceğiz.

 

Biz CHP Karesi teşkilatı olarak seçime 1 ay kala araziye çıkmacağız dedik. Sanki her günün ertesi seçim varmış gibi vatandaşlarımızın yanında; gerek verdiğimiz seminerlerde, gerek hayırlarda, düğünlerde, taziyelerde gerekse tarla da, bağda, bahçede, kıraathanede bir araya geldik ve onlara kendimizi anlatarak güvenlerini sağladık ve sıkıntılarına her platformda destek olduk ve olmaya da çalışacağız. Karesi’deki bütün vatandaşlarımızın dertlerini dinleyecek ve çözüm arayacağız.

 

BENİM GÖREVİM KARESİ’LİYE VE KARESİ’YE SAHİP ÇIKMAKTIR.

 

Öncelikle Partili Yoldaşlarımıza ve Karesili vatandaşlarıma yapamayacağım hiçbir sözü vermedim ve şimdiye kadar sözünü verdiğim her desteğe sahip çıktım, arkasında durdum, Karesi örgütümle beraber yaptım. Allah bana verilen bu görevde beni utandırmasın.

 

Şimdi bana soracaksınız siz bir yıl içinde ne yaptınız? Bunu bana gelip bunu soracak arkadaşlar geçmişte verdiğim sözlerin, gerisinde neler olmuş neler olmamış araştırsınlar. Yaptıklarımın fazlası var eksikleri yok. Ben yapamayacağım hiçbir şeyin sözünü vermedim, vermemde. Benim görevim Karesiliye ve Karesi’ye sahip çıkmaktır, Karesi benim ailem. Benim hizmet konusunda neler yaptığımı Karesili vatandaşlarım 24 saat kapanmayan telefonumdan biliyor” dedi.

 

 

 

İlçe ziyaretlerinde aldığı olumlu tepkiler ve destekler sayesinde çalışmalarına yorulmadan devam ettiklerini belirten CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan; “İlçe yönetimi olarak elimizden geleni yapacağız. CHP’nin her kesime eşit mesafede olan duruşunun ve demokrasiye olan inancı sayesinde Karesi Belediyesi CHP’nin olacaktır. Ziyaretine gittiğimiz her Dernek, her Oda, her köy, her STKlarda çok güzel karşılandık, ağırlandık ve mesajlarımızı doğru verdik. Benim KARESİ’ye inancım sonsuz.

 

“ATATÜRK’ÜN AÇTIĞI YOLDAN GİDECEĞİM”

 

Her özel günü, haftayı farkındalık amacımız ile basın açıklamasında bulundum ve her açıklamam yolumu aydınlatan Büyük Önder Atatürk düşüncelerini doğru yorumlayarak, yolundan giderek, rehberliğinde halkımıza mesajlar gönderdik ve çok güzel dönütler aldık. Benim yolum Atatürk’ün bize açtığı yoldur. CHP’nin ambleminde bulunan altı okun ne anlama geldiğini çok iyi biliyoruz ve her ne olursa olsun Atatürk’ün açtığı yoldan gideceğiz. Hiçbir şekilde CHP, HDP ile yan yana anılamaz ve bu algıyı yıkmak için var gücümüzle her vatandaşımıza anlatacağız. Halkın desteği ile aşamayacağımız yol, engel kalmayacak dedi.

 

Karesili CHP’liler Başkan Onur Ayan’ın açıklamalarından sonra tam destek verdi ve daha da kenetlendi.

 

Bilgilendirme ve Dayanışma toplantısından mutlu bir şekilde ayrılan partililer verdikleri birlik ve beraberlik mesajlarında demokrasinin yeniden kazanılması için tüm CHP’lilerin çalışacaklarını, mevcut hükümetin dayatmış olduğu politikalarla mücadele edeceklerini belirtti. Son olarak tüm Karesi’li CHP’lilere vermiş oldukları destekten ötürü teşekkür eden Başkan Onur Ayan, görev süreleri boyunca Karesi için gece-gündüz, yaz-kış, sıcak-soğuk, kar-yağmur demeden çalışacaklarını belirtti.

 

Hüseyin EROĞLU

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.