" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

GÜRESPOR ORDU’DAN ŞEN DÖNÜDÜ

  Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin (TKBL) 17. haftasında Edremit Belediyesi Gürespordeplasmanda karşılaştığı Orduspor’u 82-69 mağlup ederek zirve ortaklığını sürdürdü.   Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde (TKBL) zirve mücadelesini sürdüren Edremit Belediyesi Gürespor, Ordu deplasmanında galibiyet rahat bir şekilde uzandı.  Edremit temsilcisi GüresporOrduspor’u rahat bir oyun sonrası 82-69 mağlup etti. Özellikle İkinci yarıdaki iyi savunmasıyla sonuca giden […]

GÜRESPOR ORDU’DAN ŞEN DÖNÜDÜ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin (TKBL) 17. haftasında Edremit Belediyesi Gürespordeplasmanda karşılaştığı Orduspor’u 82-69 mağlup ederek zirve ortaklığını sürdürdü.

 

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde (TKBL) zirve mücadelesini sürdüren Edremit Belediyesi Gürespor, Ordu deplasmanında galibiyet rahat bir şekilde uzandı.  Edremit temsilcisi GüresporOrduspor’u rahat bir oyun sonrası 82-69 mağlup etti. Özellikle İkinci yarıdaki iyi savunmasıyla sonuca giden Gürespor’daNirraFields 33 sayı, 12 ribaund, 7 asist ile yine yıldızlaşırken Betül Pehlivan 14 sayı, 5 asist, Dilek Topdemir 14 sayı, 2 ribaund ve Kübra Dicle 10 sayı, 3 ribaund, 2 asist ile skora katkıda bulundular. 17. haftada 15. galibiyete ulaşan Edremit Belediyesi Gürespor, İzmir temsilcisi Bornova Beckerspor ile zirveyi paylaşmaya devam etti.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.