" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ŞİİR VE FOTOĞRAFI BULUŞTURAN SERGİ

Edremit’te Kazdağı Şairleri Grubu ve Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği (EDFOD) tarafından şiir ve fotoğrafların buluştuğu ‘Şiir Kadrajda’ konulu sergi Ayşe Sıdıka Erke Etnografya Müzesi’nde açıldı. Serginin açılışını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka gerçekleştirdi.. Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği (EDFOD) ve Kazdağı Şairleri Grubunun düzenlediği ‘Şiir Kadrajda’ sergisi Ayşe Sıdıka Erke Etnografya Müzesi’nde açıldı. Her bir şiirin […]

ŞİİR VE FOTOĞRAFI BULUŞTURAN SERGİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit’te Kazdağı Şairleri Grubu ve Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği (EDFOD) tarafından şiir ve fotoğrafların buluştuğu ‘Şiir Kadrajda’ konulu sergi Ayşe Sıdıka Erke Etnografya Müzesi’nde açıldı. Serginin açılışını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka gerçekleştirdi..

Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği (EDFOD) ve Kazdağı Şairleri Grubunun düzenlediği ‘Şiir Kadrajda’ sergisi Ayşe Sıdıka Erke Etnografya Müzesi’nde açıldı. Her bir şiirin ayrı ayrı fotoğraflarla anlatıldığı serginin açılışını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka yaptı. Beediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, Kazdağı Şairleri Grubu Başkanı Tayfun Hakan Kağan, Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği Başkanı Özcan Şimşek ve çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta sergide eserleri yer alan şair ve fotoğraf sanatçılarına Belediye Başkanı Kamil Saka tarafından katılım belgeleri verildi. Başkan Saka, Edremit’in artık kültürel ve sanatsal faaliyetler ile anılacağını belirterek yeni açılacak olan kültür merkezi ile böyle faaliyetlerin artarak devam edeceğini ifade etti. Fotoğraf Sanatçıları; İbrahim Elman, Özcan Şimşek, Serkan Aksu, İrfan Kolçak, Kemal Bayram Boz, Ali Uygun, Çetin Uzunkaya, Özlem Taşcı, Ahmet Kabalak, Ayhan Kadan, Hakan Binen ve Şairler; Tayfun Hakan Kağan, Ümran Öztürk, Zeki Kaymakçı, Baki Yılmaz, Erol Duygun, Ali Uygun, Zehra Birsen Yamak, Sultan Yürük’ün eserlerinin yer aldığı ‘Şiir kadrajda’ konulu sergi on gün boyuna gezilebilecek.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.