GENÇLER FORMA HEYECANI YAŞADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

GENÇLER FORMA HEYECANI YAŞADI

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi mahalle ligi kapsamında formalarına kavuşan öğrenciler forma heyecanı yaşadı.

 

Sındırgı ilçesinde Sındırgı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe müdürlüğünce organize edilen mahalle ligi öncesi Sındırgı Belediye başkanı ekrem Yavaş okulları dolaşarak turnuvaya katılacak öğrencilere formalarını verdi.

 

Gençleri sporla buluşturmak, onlara sosyal bir aktivite sağlayarak kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen mahalle ligi futbol turnuvasının Sındırgı ayağı Sındırgı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonunda gerçekleştirilecek. Mahalle Ligi Futbol Turnuvasına katılacak öğrencilere formaları verildi. Sındırgı ilçesinde de 1550 öğrenci forma sevincini yaşadı.

 

Gençlere ve spora önem veren Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş turnuva öncesi öğrencilere başarılar dileyerek formalarını verdi. İlçede müsabakaların 28.12.2016 tarihinde başlayacağı bildirildi. İçlerinde ilk kez forma sahibi olan öğrencilerin de bulunduğu forma dağıtımında öğrencilerin heyecanı görülmeye değerdi. Öğrenciler organizasyondan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a ve Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’a teşekkür etti.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.