" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

GENÇLER FORMA HEYECANI YAŞADI

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi mahalle ligi kapsamında formalarına kavuşan öğrenciler forma heyecanı yaşadı.   Sındırgı ilçesinde Sındırgı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe müdürlüğünce organize edilen mahalle ligi öncesi Sındırgı Belediye başkanı ekrem Yavaş okulları dolaşarak turnuvaya katılacak öğrencilere formalarını verdi.   Gençleri sporla buluşturmak, onlara sosyal bir aktivite […]

GENÇLER FORMA HEYECANI YAŞADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi mahalle ligi kapsamında formalarına kavuşan öğrenciler forma heyecanı yaşadı.

 

Sındırgı ilçesinde Sındırgı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe müdürlüğünce organize edilen mahalle ligi öncesi Sındırgı Belediye başkanı ekrem Yavaş okulları dolaşarak turnuvaya katılacak öğrencilere formalarını verdi.

 

Gençleri sporla buluşturmak, onlara sosyal bir aktivite sağlayarak kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen mahalle ligi futbol turnuvasının Sındırgı ayağı Sındırgı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonunda gerçekleştirilecek. Mahalle Ligi Futbol Turnuvasına katılacak öğrencilere formaları verildi. Sındırgı ilçesinde de 1550 öğrenci forma sevincini yaşadı.

 

Gençlere ve spora önem veren Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş turnuva öncesi öğrencilere başarılar dileyerek formalarını verdi. İlçede müsabakaların 28.12.2016 tarihinde başlayacağı bildirildi. İçlerinde ilk kez forma sahibi olan öğrencilerin de bulunduğu forma dağıtımında öğrencilerin heyecanı görülmeye değerdi. Öğrenciler organizasyondan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a ve Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’a teşekkür etti.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.