SULTANLAR GÜÇLENDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

SULTANLAR GÜÇLENDİ

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor bayan voleybol takımı, Bartın Polisgücü’nden Maral Aktaş’ı transfer ederek gücüne güç kattı..

 

 

Bayanlar voleybol 1. Ligi A grubunda mücadele eden Büyükşehir Bayan voleybol takımı  ikinci yarı hazırlıklarını sürdürüyor. Ligin ilk yarısının son maçını deplasmanda 3-2 kazanarak devreye moralli giren sultanlar Bartın Polisgücü’nden orta oyuncusu Maral Aktaş’ı kadrosuna katarak güçlendi. 18 yıldır voleybol sporunun içerisinde olan 1.85 boyunda ki tecrübeli oyuncu, Büyükşehir Belediyespor başkan vekili ve voleybol şube sorumlusu Ömer Marmaralı’nın hazır bulunduğu imza töreninde kendisini Büyükşehir Belediyesporlu yapan imzayı atarak takımla birlikte antrenmanlara başladı. İyi bir takıma geldiğini ifade eden Maral Aktaş, takımda ki arkadaşları ile birlikte Büyükşehir Belediyespor’un başarısı için çaba göstereceklerini ve sezon sonunda hedeflerine ulaşacaklarını söyledi. Büyükşehir Belediyespor başkan vekili ve voleybol  şube sorumlusu Ömer Marmaralı da tecrübeli bir oyuncuyu takıma kazandırdıklarını ve güçlendiklerini belirterek ligin ikinci voleybol severlerin yarısında daha farklı bir Büyükşehir Belediyespor voleybol takımı izleyeceklerini söyledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.