EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR, BORNOVA DEPLASMANINDA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout ateshZABITADAN FIRINLARA DENETİM – 31 Mayıs 2017EDREMİT KÖRFEZ ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET ÇOŞKUSU – 31 Mayıs 2017BİR GÖNÜL ZENGİNLİĞİ HİKAYESİ – 31 Mayıs 2017ABİDİN PAK-PAKMAYA ANADOLU LİSESİ LETONYA’DA – 31 Mayıs 2017HEDEF 2019 – 25 Mayıs 2017İNCİRLİK ÜSSÜ ABD’YE KAPATILSIN – 25 Mayıs 2017DENİZCİLERİN MEZUNİYET SEVİNCİ – 25 Mayıs 2017YSK YASALARI TANIMAK […]

EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR, BORNOVA DEPLASMANINDA

 

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde (TKBL) Edremit Belediyesi Gürespor, zirveyi paylaştığı Bornova Beckerspor ile deplasmanda karşılaşacak. Körfezin Melekleri kazanarak ligin ilk yarısını lider bitirmek istiyor.

 

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde (TKBL) zirveyi paylaşan iki takım Bornova Beckerspor ve Edremit Belediyesi Gürespor, 06 Ocak Cuma günü saat 18.00’de Bornova Belediyesi Atatürk Spor Kompleksi’nde karşı karşıya gelecek. Ligde oynadığı 18 karşılaşmada 16 galibiyet elde eden iki takımın mücadelesinde kazanan ilk yarıyı lider olarak tamamlayacak. Başantrenör Güray Kurtuluş yönetiminde son çalışmasını yaptıktan sonra İzmir’e giden Edremit temsilcisi Gürespor, zorlu karşılaşmadan galibiyet ile ayrılıp zirveye çıkmak istiyor. Başantrenör Güray Kurtuluş, 20 takımlı oldukça uzun ve zorlu bir lig maratonu yaşadıklarını belirterek “Ligimizde çok güçlü takımlar var. Her takım birbirini yenebilecek güçte. Bornova Beckerspor ligimizin en güçlü ekiplerinin başında geliyor. Bizde Bornova deplasmanda da tüm mücadele gücümüzü yansıtıp kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Kazanan ve ilk yarıyı lider bitiren taraf olmak istiyoruz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.