" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Astropay

İnternet üzerinde yer alan milyonlarca internet sitesi yer almaktadır. Bu internet siteleri arasında ise en popüler olanlar ve en çok ziyaret edilenler  listesinde ise online alışveriş siteleri yer almaktadır. İnsanlar internet üzerinden alışveriş yapmaya yavaş yavaş ısınır iken bizlerde internet üzerinden online alışveriş yapmak isteyenlerin kullanabilecekleri ön ödemeli kartlardan biri olan Astropay sistemini tanıtmak istiyoruz. […]

Astropay
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

İnternet üzerinde yer alan milyonlarca internet sitesi yer almaktadır. Bu internet siteleri arasında ise en popüler olanlar ve en çok ziyaret edilenler  listesinde ise online alışveriş siteleri yer almaktadır. İnsanlar internet üzerinden alışveriş yapmaya yavaş yavaş ısınır iken bizlerde internet üzerinden online alışveriş yapmak isteyenlerin kullanabilecekleri ön ödemeli kartlardan biri olan Astropay sistemini tanıtmak istiyoruz. Astropay ile sorunsuz ve güvenilir bir şekilde internet üzerinden alışveriş yapabilir ve online alışverişin tadını çıkartabilirsiniz. Peki kredi kartı ve diğer ödeme yöntemleri ile Astropay arasında ki farklar nelerdir? Astropay kartın genel olarak özellikleri arasında neler yer almaktadır? Hemen inceleyelim ve detaylı bir şekilde açıklayalım.

 

Astropay Nedir?

 

Astropay diğer kredi kartı ve ödeme yöntemlerine benzememek ile birlikte sadece 19 numaradan oluşan bir koddur. Astropay ile alışveriş yapar iken diğer ödeme yöntemlerinde var olan önemli ve özel bilgilerinizi karşı taraf ile paylaşmak zorunda kalmamaktasınız.

 

Astropay Özellikleri Nelerdir?

– Astropay ön ödemeli bir kart tipidir ve ne kadar bakiyeniz var ise o kadar kullanırsınız.

– Astropay tek seferlik bir kart tipidir.

– Astropay, Facebook ve Skype başta olmak üzere online alışveriş sitelerinde ve oyun sitelerinde yer alan ön ödemeli ve güvenli ödeme sistemlerinin başında yer almaktadır.

 

Astropay Nereden Alınır?

 

Astropay kart internet üzerinde yer alan bayiler aracılığı ile satın alınmaktadır. Kurumsal ve vergi levhası bulunan Astropay bayileri yasal izin olarak Astropay satışı ve Astropay Card bozdurma hizmeti verebilmektedir.

Daha detaylı bilgi için lütfen  https://www.astropay39.com/ adresimizi ziyaret ediniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.